Miksi sun piti vaan satuttaa
Näytit J. hyvälle
Anonyymi
37<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
:(
Minne sinua sattuu?
Sivelee bepantteenia sinne jos sattuu?
Näin juntin vitsin täytyy olla mansesta kotoisin
Miten hän satutti sinua?
Epäilys tai sanoisinko aamullla sanoilla
ymmärsit väärin sitten, hän tarkoitti jotain muuta
Hån varmaan korjaa asian, mutta saas nähdä.
Donna weeceeröh höm hirn hirn ja onko se Eeva käyny mun kotona tuomassa jotain joka kolisee mun keittiössä
Hyvännäköisyys ja kusipäisyys eivät ole toisensa poissulkevia ominaisuuksia, joskus kulkevat somasti käsikädessä. Pitävät itseään yhtä aikaa sekä taivaan lahjoina maailmalle että paholaisen sanansaattajina.
No en oo mikään hyväntekijä kuitenkaan, minkä mä enkelinkasvoilleni voin. Niiden takia mua on yritetty käyttää hyväksi monta kertaa, kovettaa luontoa.
Alotus oli vanhemmalle miehelle😘
Minä vanhempi J en ole sinua/ häntä halunnut millään tavoin satuttaa. Jos näin on käynyt, niin kertoisitko miten satutin. Sinua/ häntä ikävöin. 😘
En ole aloittaja, mutta ikävöin vanhempaa J-miestä. Monesti on sydän särkynyt kun herään todellisuuteen ja tajuan että en tule häntä saamaan. Ääneen ei voi asiasta puhua ku suhde ois niin monin tavoin kai väärin.
-S
Älä puhu toisen puolesta!!!!!
Nimenomaan kun ei ole mitään mistä puhua.
Terveissin vaa original J.
Miksi et voi häntä saada?
Laita hänelle suoraan viesti, niin näet kuinka hän suhtautuu.
Onkohan tämä nyt sellaisen koitoksen tai näytöksen paikka, että jiimiehet innostuu pohtimaan, että mitähän sitä on tullut tehryä tai sanottua, ei niin mitään, mutta jos tämä nyt kuitenkin on mulle tai mulle? Ettei koko t*******n tarvitse miettiä juttuja laatujournalistin alustusten pohjalta.
Joku raja itseriittoisuudellekin ym luuloharhoille, pardon vuan /lisäys/
Juuri kyseinen viesti on pelimiehelle. Mikäli joku toinen kokee piston sydämessä on asialle tehtävä jotakin. Yhteyden katkeaminen viestiin ilman vastausta voi merkitä jotain. Ratkaisevaa on kuitenkin välillä tutkia omaa toimintaa ja sanoja tehdä hiljasuudelle jotakin
Öö, miten vaan.Kirjoittamasi ei merkitse minulle mitään.
Taivahan tosi on että kiinnos kiviä.
J
Sittenhän ei ole ongelmaa.
Missä näytin hyvältä? Miten satutin?
Kaupassa hän oli eilen...
Oliko K-
Epätoivoista....
Sairas perässä kulkija, toivottavasti saat pian apua tuohon harhaisuuteen. Toisten seuraaminen on rikollista toimintaa ja se on saanut jatkua jo liian kauan.....
Toisten perässä kulkeminen, voisitko kertoa lisää tästä. Viittaatko tällä esimerkiksi siihen, että kun kyyläät ikkunastasi ja näet vaikkapa vartin välein kaksi tyyppiä kävelemässä kadulla, niin mielestäsi toinen seuraa toista?
Päinvastoin tosi toiveikasta.T. J
Kiitos, miks se satuttaa jos näytän hyvältä.
Et näytä mitenkään hyvältä katso peiliin. Luulet vaan. Hra yli trolli.
Miksi et juttele miehelle?
Minun pitää opetella olemaan itsekäs. Juuri silloin täytyy antaa tilaa ja aikaa kasvaa. Yritän myös jaotella mahdottoman yllättävän tarinan matkaa. Rauhassa saa pohtia ja miettiä, mutta tiedän että kohta mun muutto tulee ja jäänköön sitten tarina auki...tietää että olen aina.
En tiedä kenelle j miehelle tämä taas menee, mutta aivan varmasti mies on saanut meteliä aikaiseksi.
Ja paskat, trollin keksimiä tarinoita. Esiintyy toisinaan naisena ja toisinaan miehenä plääplääja Plää.
Ihan sama. Kuitenkin meteliä piisaa.