Päästöt vaivaa

MB200C, vm. -95. Toimii hyvin, enkä haluaisi luopua. Ainoa kiusa on, että katsatuksessa joutuu joka vuosi painimaan päästöjen kanssa.
Onko vihjeitä, mitä tehdäi?!
Auttaisiko, jos muuttaa viinavetoiseksi?
3208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kun et anna tuota enempää lähtötietoja niin ei voi edes arvailla että mikä siinä on rikki, joten vastaan että se kannattaa viedä korjaamolle jossa laittavat autosi kuntoon.

Äänestä

No, mikäs niissä päästöissä kanittaa? Voihan vaikka katti olla jo loppuunkulunut.

Äänestä

Kusaseppa tankkiin jos se puhdistuisi karstasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

MB200C, vm. -95. Toimii hyvin, enkä haluaisi luopua. Ainoa kiusa on, että katsatuksessa joutuu joka vuosi painimaan päästöjen kanssa.
Onko vihjeitä, mitä tehdäi?!
Auttaisiko, jos muuttaa viinavetoiseksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu