TOTUUS PATTAYANMATKAILUSTA.

Sanonta että kuva kertoo tuhat sanaa ja varsinkin totuuden, pitää paikkansa ainakin tässä tapauksessa.
En asiaa enemmälti kommentoi.
Jokainen voi itse päätellä .... no katsokaas kuva.

https://aijaa.com/fHuAot
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No siinäpä totuustarkkailijalle todisteellinen todiste todistustaakka-aiheessa, mitä on Pattayan rakkaus.

Äänestä
  • Pelkät linkit ,kuvat ei kerro itse Pattaya yhtään mitään. Et ole koskan käynyt kyseinen maa.Tai et edes muutkat maat.Kuhan etsit eri kohteista nekatiivista.Haukumasi kohde onko aina nainen?Taidat olla todella onneton yksinäinen,perisyntinäsi Suomalainen kateusko?.Jolla ei uni rytmiä ei elämää ei työtä.Sielu on niin musta ettei näe valoa edes itsesäsi.Hanki elämä Punanen risti järjestää sinulle ilmasiksi ystävän,kun pyydät.Saman tekee Diakoni laitos.Kuin kirkon diakonit!Kontakti heihin.

    Äänestä

savossa vaikuttava, mielenterveskuntoutuja siitä o pattayarakas tehty.

Äänestä
  • Kun katsoo kellonaikaa 03.16 ja kirjoituksen laatua ja miettii miksi kirjoittaa tuollainen kommentti suomi24 sivustolle keskellä aamuyötä niin voi päätellä jotain tuon kirjoittajan mielenterveydestä. Sen voi jokainen lukija päätellä ihan itse.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kun katsoo kellonaikaa 03.16 ja kirjoituksen laatua ja miettii miksi kirjoittaa tuollainen kommentti suomi24 sivustolle keskellä aamuyötä niin voi päätellä jotain tuon kirjoittajan mielenterveydestä. Sen voi jokainen lukija päätellä ihan itse.

    Omaperäisyyden ja oman aivotoiminnan puutteessa numerosenssu on varastanut käyttämänsä sanastonkin täältä ja kääntää ne olettamaansa vihollista vastaan ikäänkuin olisi itse keksinyt sen. Hän on sillä "ite oot" tasolla vielä.

    Äänestä

63 vuotias karatemestari liikemies perheenisä Chiang Maista etsii 11 vuotta vanhoja kirjoituksia suomikaksneloselta, ottaa kuvaruudulta kuvan ja aijaa sen pattajan matkailupalstalle kehittäen siitä jonkinlaisen salaliittoteorian....
Kamera on näköjään ehjä, nyt ei muuta kuin kuksa roadkingin satulaan ja kuvaa ottamaan Chiang Main maisemissa?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sanonta että kuva kertoo tuhat sanaa ja varsinkin totuuden, pitää paikkansa ainakin tässä tapauksessa.
En asiaa enemmälti kommentoi.
Jokainen voi itse päätellä .... no katsokaas kuva.

https://aijaa.com/fHuAot

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu