samille oot söpö

Tiedät varmaan
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

niin säki Tuuli

Äänestä

Kukaan mies ei halua kuulla olevansa söpö.

Äänestä

Milloin olet viimeksi käynyt optikolla?

Äänestä

Kelle Samille?

Äänestä
  • Ite ainakin ikävöin Kuopion Samia.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ite ainakin ikävöin Kuopion Samia.

    Hitto. Asun pohjoisemmassa.

    Äänestä

Tiedän sen. Komea myös.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tiedät varmaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu