Miksi ette päivitä tanssinettiä?

Anonyymi

Kummaa. Tanssinetti on melko tyhjä, mutta esim yhden "Toispuol-jokkee" sijaitsevan ohjelmatoimiston omalla sivulla on ensi viikonlopulle kahdetkin tanssit????

Varmaan päivitys ja ylläpito maksaa jonkin verran, mutta miten on ymmärrettävissä että eläkeläisporukat pystyvät maksamaan päivityksen? Tanssinetti on ollut hyvä väline, jos suunnittelee käyntiä vähän kauemmas kotinurkilta tai jos valkkaa lavoja musiikin perusteella.

Tietenkin isoilla lavoilla on oma fecensa, mutta on se vähän hankalaa edetä sitä kautta.

Toinen huomioni on se, että tanssinetistä on parina vuotena kummasti vaan pudonneet ne neliötiedot.

7

857

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ajantasaisen tiedon tarkistan aina tanssipaikan omilta nettisivuilta, tanssinettiin en ole vuosiin enää luottanut juuri tuon takia että sinne ei kaikki tanssinjärjestäjät päivitä tietoja edes pyynnöstä vaan ne tiedot sinne haalitaan muualta ja jos muutoksia tulee niitä ei välttämättä kukaan päivitä. Muuten, mikä on fece?

      • Anonyymi

        No sehän on kirjoitusvirhe, kun on niin tohkeissaan! Mutta kiitokset Turkkuun, päivitykset tulivat tanssinettiin.


    • Anonyymi

      Onkohan tanssinet palvelin suljettu kun ei ole pariin päivään toiminut?

      • Anonyymi

        Toiminta loppui nykyisen ylläpitäjän osalta, yrittänee myydä kun pitäisi siirtää koko toiminta uudelle alustalle


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sinä näet

      kun katsot peiliin?
      Ikävä
      112
      1431
    2. Se helpottaisi oloa jos

      Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin
      Ikävä
      88
      1297
    3. Palsta kysely..

      Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott
      Sinkut
      134
      1038
    4. Missä väleissä ollaan

      Jatkossa? Vai ollaanko missään? Koetko ikäväksi näkemisen)
      Ikävä
      68
      964
    5. aivan mieletön ikävä

      paha olo 😥🫣 kaipaan sua 😔💔
      Ikävä
      39
      897
    6. Riittääkö vielä

      Pelkät kuvat? 😉
      Ikävä
      71
      863
    7. Haluatko naimisiin kaivattusi kanssa?

      Alttarille astelette
      Ikävä
      97
      857
    8. Mitä toivot

      Välienne olevan?
      Ikävä
      75
      846
    9. Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa

      Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.
      Ikävä
      54
      822
    10. Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun

      Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että
      Ikävä
      39
      774
    Aihe