Vesimies on vesipää

KAIKKI vesimiehet on juoppohulluja laiskureita, joiden ajatusmaailma on täysin sekaisin ja sitten ne on vielä homoja!
112329
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

taidat olla oikea ihmistuntija, hah!

Äänestä

Näistä allekirjoitan lähinnä keskimmäisen, eli että vesimiesten ajatusmaailma on usein sekaisin, kun ne koettavat ajatella kaikkea yhtäaikaa ja siltikin ne ei oikein tunnu hallitsevan kokonaisuuksia, ja tätä en tarkoita missään pahassa mielessä. Juoppoja vesimiehissä on kaiketi aika harvassa, laiskuruus ei sovi ollenkaan merkin imagoon, homoudesta en tiedä ...

Äänestä

en mä ainakaan oon nainen ja en ole homo,enkä juo laisinkaan:(

Äänestä

Mitähän sun päässäsi mahtuu olla?
Jos yksi vesimies on homo ei kaikki ole.

Äänestä

Tais joku veskari tehdä sulle ilkeen tempun ;-)

Äänestä
  • sanoen että ei pelkästää yksi vaan kaikki vesimiesluonteet ovat pisteliäisiä nälviöitä, jotka eivät edes kerro seksuaalista suuntautumistaan, vaikka sitä heiltä illan utelee

    Äänestä

  • nyt yleistää kirjoitti:

    sanoen että ei pelkästää yksi vaan kaikki vesimiesluonteet ovat pisteliäisiä nälviöitä, jotka eivät edes kerro seksuaalista suuntautumistaan, vaikka sitä heiltä illan utelee

    Jos multa kysyttäisiin, että pidänkö naisista, niin siinä tulisi aivan mieletön kiusaus olla vastaamatta, sillä sehän on vain mun oman asiani ;-)

    Jossain vakavammassa vaiheessa ja kahden kesken tosissaan kysyessä vastaisin sitten tietty.

    Ja mulla nimittäin on kokemusta ravusta, joka olikin bi...

    Äänestä

  • catwoman kirjoitti:

    Jos multa kysyttäisiin, että pidänkö naisista, niin siinä tulisi aivan mieletön kiusaus olla vastaamatta, sillä sehän on vain mun oman asiani ;-)

    Jossain vakavammassa vaiheessa ja kahden kesken tosissaan kysyessä vastaisin sitten tietty.

    Ja mulla nimittäin on kokemusta ravusta, joka olikin bi...

    mulla sen sijaan oli kokemuksia käärmeenkantajan alla assyrialaisessa astrologiassa kuolleesta härkänaisesta joka olikin oikeasti skorpiooni mies (nouseva rapu ja laskeva oinas, kuu leijona) ja se nainen/mies jolla oli AIDS oli liesifetisisti...mutta siitä huolimatta en tiedä??

    Äänestä

Juoppohulluja laiskureita!!! Johan pahan pistit! Sorry, en allekirjoita sanomaasi. Itse en ole tänä vuonna ottanut pisaraakaan alkoholia, en minkäänlaista! Ja laiskaksi minua ei todellakaan voi sanoa. Ajatusmaailma voi olla jotain sellaista mitä kaikki eivät ymmärrä, mutta sehän on vain mukavaa se..... Ja että vielä homoja. Itse olen ihan "normaali" hetero.

Äänestä

Tuo voi olla niin tai näin. Ajatusmaailma vesimiehellä on kuitenkin aika utopistinen ja seksuaalista suuntautumistaan hän tuskin itsekään tietää: vesimies on myös kokeilunhaluinen.

Äänestä

Tuo on aivan totta.. Paitsi etten ole homoseksuaali

Äänestä

Kommentoi aloitusta


superman kirjoitti:

KAIKKI vesimiehet on juoppohulluja laiskureita, joiden ajatusmaailma on täysin sekaisin ja sitten ne on vielä homoja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu