Hoteli kumpun ruokalista

Anonyymi

ompa taas kaupunkin markkinointi osaavaa nälkä oli ja ruokaa teki mieli katoin ruokalistaa hotelista siellä oli että kaivokselle syömään ja linkki ruokalistaan ja linkki ei toimi

pitäs perusasiat olla ees kunnossa!!!

5

481

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Perseellään on ja pahasti ravintola asiat kylän kuppilalla. Ruokaa pitää saada molemmissa osoitteissa, tuskin henkilökunnan palkkaus niin kalliiksi tulee molempiin.. Matkailijoita ei juuri liiku ja keskustasta ei viitsi kulkea syrjään syömään ainakaan autoton..

      Onneksi on METSÄHOVI ja sen huippulounas ja palvelu..

    • Anonyymi

      on kyllä kaivoxen raflan ruoka kallista, uunimaggarasta pitää yli kymppi maxaa. Tolla hintaa pitäs saada kyllä jo vähän speccumpaa ruogaa

    • Anonyymi

      Facebookin kautta kyllä löytyy lounaslista...

      • Anonyymi

        Kertoo kyllä jotain paikan tasosta jos toimimattomia linkkejä laitetaan. Eikö osata, haluta, viitsitä, kehdata, ehditä vai missä tällä kertaa (teko)syy?


    • Anonyymi

      Muistavat kuitenkin palkan nostaa?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      227
      17163
    2. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      169
      12204
    3. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      45
      5997
    4. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      64
      4862
    5. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      14
      4795
    6. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      19
      3967
    7. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      84
      3585
    8. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      136
      3017
    9. 259
      1434
    10. Mitä toivot joululahjaksi ja

      mitä antaisit kaivatullesi? 😃
      Ikävä
      85
      1031
    Aihe