Paras roska-auto

Anonyymi

Perustin jätehuoltobisneksen ja uusi Skoda Octavia toimii loistavasti roska autona. Sähköinen takaluukku nostaa roskiksen ilmaan ja tilava tavaratila sopii roskan kuljetukseen loistavasti.

Lisäksi Skodat haisevat yörjölle jo uutena joten hajukaan ei muutu!

8

69

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Voi Toyotisti reppanaa. Noinko epätoivoinen olet.

      • Anonyymi

        Reppanan iästä ei ole tietoa, mutta älykkyys on luokasta 6-7 vuotias.


    • Anonyymi

      Hönö on alittanut jopa itsensä.

    • Anonyymi

      Eikö sulle olisi parempaa paikkaa purkaa mielenterveysongelmaa kuin tällaisille palstoille?

      Ymmärrän toki jos tämä on ainoa vaihtoehto, niin sittenhän sun pitää vaan jatkaa tuota toimintaa.

      Tsemiä sulle, on varmaan vaikeeta.

    • Anonyymi

      Skodisti menee aina henkilöön ja alkaa suoltaa vihapuhetta, kun kerrotaan faktat Skodasta.

      AIemmin Skoda Roomster ja Yeti ovat palvelleet hyvin itäplokin roska- ja ulostekuljetuksessa. Octavia lienee nykyisin ykkösmalli tähänkin.

      • Anonyymi

        Eikö tuon räkäisyn ole kirjoittanut ihminen, eikä asia liity mihinkään todellisuuteen, eikä autoihin.
        Eli kyllä syytä mennä henkilöön.


      • Anonyymi

        Itäblokissa kyllä tehtäviä jätealallla hoitaa aidot itäutot, kuten Toyota.
        Länsiautoja eivät raaski siihen hommaan laittaa.


    • Anonyymi

      Toyota, johdata sinä meitä.

      Merkkien merkki tuo uskoville ikuisen onnen, autuuden ja voiton. Mutta voi niitä kurjia uskottomia merkkien merkin kieltäjiä ja pilkkaajia, heidän kohtalonsa on ikuinen kurjuus, hammasten kiristys ja vaikerrus, tulta ja tulikiveä sataa uskottomien päälle kun kurjat vaeltavat synkässä murheen laaksossa.
      Hirmuinen tulee olemaan valitus kun kun väärän merkin valinneet tajuavat erheensä ja ikuisen kadotuksen johon he joutuvat mutta oikean merkin valinneet, he ovat autuaita iänkaikkisesti.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      367
      12340
    2. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      255
      5397
    3. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      214
      3932
    4. Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille

      Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö
      Perussuomalaiset
      196
      2609
    5. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      15
      1982
    6. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      19
      1824
    7. Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?

      Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina
      Ikävä
      167
      900
    8. Martina Aitolehti

      Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      271
      852
    9. No kolahtaako kukaan

      Samalla tavalla kuin mä? Harmi kun et uskaltanut kohdata. Ehkä me löydetään jotkut muut jotka voi olla konkreettisempiak
      Ikävä
      74
      772
    10. Rippituoli

      Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa
      Ikävä
      59
      726
    Aihe