Kaikki loppui

Anonyymi

oikeastaan jo silloin viisitoista vuotta sitten. Sä et voi hyväksyä sellaista ihmistä sun elämään joka tulee lähelle sanaakaan sanomatta, koska siitä tulee aina pakottamisen tunne johonkin sellaiseen mitä sät et koskaan halua. Sä jouduit kokemaan sen uudestaan kaksi kertaa. Joka kerta sä olit ahdistunut kun niin tapahtui. Sä kuljet korvat suljettuina juuri sen takia, että kukaan sellainen ei tule sulle sanomaan mitään jonka sä et halua sanovan sinulle mitään. Näin se tulee olemaan aina. Jos sä haluat jonkun juttelevan sulle, sä menet sellaiseen paikkaan missä sä voit tavata ikäisiäsi joiden kanssa haluat jutella.

8

87

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Siis toinen ei halunnut sun kanssa seksiä alusta alkaenkaan, mutta säälistä lähti leikkiin? Tämähän on jo vanha juttu, jos kerran tapahtui kolme kertaa v. 2006. Oliko vanhempi kuin sinä?

    • Anonyymi

      Mitä tarkoitat "paikka, jossa voit tavata ikäisiäsi, joiden kanssa voit jutella"?
      Herää kysymys mitä tapahtui. Mitä tapahtui, että hän oli ahdistunut tilanteessa, ja useamman kerran?

    • Anonyymi

      Ludem tiedät että nyt ei ole millään mitään väliä tiedät että en todellakaan välitä seuraukset kun oot tehny niin paljon että en missään nimessä hyväksy että oot edelleen ylimielinen että mun kanssa ei tarvitse jutella ja kertoo miksi teit minulle näin

    • Anonyymi

      Aika vähällä oot selvinny, jos toi on dramaattisinta mitä sulle on elämässäs tapahtunu. Pitäsköhän sun kavuta takas sinne tynnyriin. Ja sinussa itsessä voi muuten olla jotain outokummaa, joka hämmentää ja vetää sanattomaksi.

    • Anonyymi

      Vai puhuuko AP itsestään, että koki tulleensa pakotetuksi? Toinen ei pyytänyt suoraan seksiä, mutta AP tulkitsi velvollisuudekseen tarjoutua seksiin? Pelkäsikö muuten menettävänsä ihastuksensa?

      • Anonyymi

        Olet niin tyhmä kun sitä haluat


    • Anonyymi

      Ja nyt kaduttaa, kun tuli jätetyksi.

    • Anonyymi

      Ei hyvää päivää taas, höntit hakee sossupornua tästä ikivedätyksestä, mikä perustuu yhtä vähän tositapahtumiin kuin jonkun edesmenneen laulajan comeback. Olenhan taas ilkeä, mutta herääminen tähän päivään ei ole huono idea sekään

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      341
      5326
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      122
      2782
    3. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      14
      2616
    4. Kehu kaivattuasi

      Mikä hänessä on parasta? Jos osaat kertoa muuta kuin ulkonäköön liittyvää, niin ansaitset mitalin.
      Ikävä
      143
      1736
    5. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      121
      1435
    6. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      86
      1325
    7. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      163
      1255
    8. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      5
      1143
    9. Mahtavaa, Trump pelasti lentäjän, Irania nöyryytettiin

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011917601.html Taas osoitus kuinka ylivertainen maa USA on Trumpin johdolla.
      Maailman menoa
      361
      1133
    10. Keskiviikkona 8.4.2026 se tapahtuu

      Nimittäin tulevana keskiviikkona 8.4.2026 Donald Trump ilmoittaa Naton pääsihteerille että Yhdysvallat eroaa Natosta. N
      NATO
      284
      1097
    Aihe