Huomenna en

Anonyymi

tule käymään siellä. Tuntuu aina pahalta, kun pelkään, että heti missaan sinun näkemisen..

Olen tässä miettinyt, että sinähän pystyisit kyllä ottamaan yhteyttä jotenkin, koska tiedät koko nimeni ja yhteystiedot löytyy sen avulla helposti. Itse en varmaan pystyisi hillitsemään itseäni, jos tietäisin sukunimesi ja löytäisin yhteystiedot.. Olisi varmaan pakko laittaa viestiä tai jotain.

Olisiko vain helpompi luovuttaa tämä näkemisen yrittäminen, joka on muuten ihan kamalan stressaavaa, ja luottaa siihen, että otat kyllä yhteyttä, jos tarpeeksi kiinnostaa?

Naiselta miehelle.

7

84

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mies ei laita viestiä, vaikka vaikuttaisi kiinnostuneelta ja tietäisi sun numeron. Niin nähty keissi!

      • Anonyymi

        No joo, kieltämättä on ehkä turha herätellä toiveita yhteydenotosta.


    • Anonyymi

      Lievitä stressiäsi ja luovuta. Jos ei mitään yhteydenottoa, niin tyyppi vain leikittelee. Oikeasti kiinnostunut etsii sut vaikka mistä ja ilmaisee sen hyvin selvästi.

      • Anonyymi

        Kiitos! Näitä sanoja juuri tarvitsinkin. Siis ihan oikeasti. :)

        Tässä on ihan riittävän kauan tullut jo tapeltua näiden tunteiden kanssa. Joskus sitä on onnensa kukkuloilla, kun kuvittelee(?) huomanneensa toisessa ihan selkeitä kiinnostumisen merkkejä. Ja toisella kertaa on kuin maansa myynyt, kun ei tapahdu mitään tai ei nähnytkään toista, vaikka varta vasten yritti suunnitella omat menot juuri niin että näkisi.

        Ihan turhaa itsensä rääkkäystä tämmöinen! Nyt heitän tämän painolastin harteiltani ja todella luotan siihen, että se mies ottaa kyllä yhteyttä tai tekee jotain jos kiinnostaa.

        Kiitos ja hyvää yötä!


    • Anonyymi

      Kertoisitko enemmän tästä miehestä, vaikka hänen nimen alkukirjaimen tai jokin muun tunnisteen?

      • Anonyymi

        S¤¤¤¤, tunnisteena tuollainen.


      • Anonyymi

        Toki voin kertoa. Miehen nimi alkaa kirjaimella T. Oma nimeni alkaa kirjaimella H.

        Tuskin hän näitä lukee, mutta onhan se hyvä jonnekin vuodattaa tunteitaan. Vaikka aika epätoivoistahan tämä on.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      9
      2701
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      109
      2550
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      177
      2390
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      151
      2036
    5. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      124
      1634
    6. Kristityt kastoiva alunperin upottamalla - upotuskaste annettiin vain uskoon tulleille aikuisille

      Raamatussa on käännösvirhe. Kaste tulisi olla upottaa veteen, jota kreikan sana baptizo tarkoittaa. Aluseurakunta kast
      Kaste
      458
      1099
    7. Nyt mä vihaan sua kyllä

      Jos sä oot oikeasti tämä takana! En ois ikinä susta uskonut! 😠☹️
      Ikävä
      73
      789
    8. Mitä tekisit ensimmäiseksi??

      Jos hänet näkisit kahden kesken!!
      Ikävä
      45
      777
    9. Kievarin pöydät

      Minkä helvetin takia kievarissa on laitettu pöytä laulajan taakse. Siellä huutavat nuoret niin että et omaa ääntäsi kuul
      Suomussalmi
      15
      712
    10. Muslimiyhteisö jyrähti - Kova vaatimus Orpolle ILtalehti

      Eiköhän se ala olla aika pistää stoppi noille muslimien vaatimuksille Suomessa ? Ei Suomessa ole pakko oll
      Maailman menoa
      151
      703
    Aihe