tule käymään siellä. Tuntuu aina pahalta, kun pelkään, että heti missaan sinun näkemisen..
Olen tässä miettinyt, että sinähän pystyisit kyllä ottamaan yhteyttä jotenkin, koska tiedät koko nimeni ja yhteystiedot löytyy sen avulla helposti. Itse en varmaan pystyisi hillitsemään itseäni, jos tietäisin sukunimesi ja löytäisin yhteystiedot.. Olisi varmaan pakko laittaa viestiä tai jotain.
Olisiko vain helpompi luovuttaa tämä näkemisen yrittäminen, joka on muuten ihan kamalan stressaavaa, ja luottaa siihen, että otat kyllä yhteyttä, jos tarpeeksi kiinnostaa?
Naiselta miehelle.
Huomenna en
7
104
Vastaukset
- Anonyymi
Mies ei laita viestiä, vaikka vaikuttaisi kiinnostuneelta ja tietäisi sun numeron. Niin nähty keissi!
- Anonyymi
No joo, kieltämättä on ehkä turha herätellä toiveita yhteydenotosta.
- Anonyymi
Lievitä stressiäsi ja luovuta. Jos ei mitään yhteydenottoa, niin tyyppi vain leikittelee. Oikeasti kiinnostunut etsii sut vaikka mistä ja ilmaisee sen hyvin selvästi.
- Anonyymi
Kiitos! Näitä sanoja juuri tarvitsinkin. Siis ihan oikeasti. :)
Tässä on ihan riittävän kauan tullut jo tapeltua näiden tunteiden kanssa. Joskus sitä on onnensa kukkuloilla, kun kuvittelee(?) huomanneensa toisessa ihan selkeitä kiinnostumisen merkkejä. Ja toisella kertaa on kuin maansa myynyt, kun ei tapahdu mitään tai ei nähnytkään toista, vaikka varta vasten yritti suunnitella omat menot juuri niin että näkisi.
Ihan turhaa itsensä rääkkäystä tämmöinen! Nyt heitän tämän painolastin harteiltani ja todella luotan siihen, että se mies ottaa kyllä yhteyttä tai tekee jotain jos kiinnostaa.
Kiitos ja hyvää yötä!
- Anonyymi
Kertoisitko enemmän tästä miehestä, vaikka hänen nimen alkukirjaimen tai jokin muun tunnisteen?
- Anonyymi
S¤¤¤¤, tunnisteena tuollainen.
- Anonyymi
Toki voin kertoa. Miehen nimi alkaa kirjaimella T. Oma nimeni alkaa kirjaimella H.
Tuskin hän näitä lukee, mutta onhan se hyvä jonnekin vuodattaa tunteitaan. Vaikka aika epätoivoistahan tämä on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks215258Haluat nainen torjua minut
Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si383425Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut303419Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?933211Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää413148- 682621
Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai1232116En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri542089Farmi Suomi: Kirsi Salo syyttää koulukiusaajiksi - Jucci Hellström lataa napakasti
Mitäs mieltä olet Kirsi Salon koulukiusaamiskommentista? Farmi Suomi -kisassa väki vähenee ja kisa kovenee. Peliliikkeit261337- 1801217