TV1 uutisten lukija , tämä femakko "Piia Passaisen " suosikki musikkia on varmaan Maukka Perusjätkän aikoinaan esittämä VAATTEET ON MUN AATTEET. Joka päivä eri kuteet päällä, välillä taitaa vaihtaa kesken päivänkin. Tyyli tietoinen nainen valitsee asusteensa tietyllä maulla, mutta tällä on milloin mitäkin lumppua päällään.
Opastas nyt Yle (verorahoilla yllä pidettävää hallituksen äänitovi) pukeutumiseen tätä "faksin lukijaa"
Ylen ykkösen uutisten lukijan vaate pelleily
Anonyymi
1
599
Vastaukset
- Anonyymi
Kuka kannattaa, että olis ilman vaatteita ? Onhan jo yleisen järjestyksen vuoksi parempi olla vaatteet päällä, oli ne mitä tahansa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 712973
- 462574
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322235- 792138
- 951956
- 321712
- 121536
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171487Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?271302Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil201222