Mies olet todella ihana

Anonyymi

Tiedät kai sen? Toivottavasti annat meille mahdollisuuden ja katsotaan mihin tämä johtaa. Tosin välillä mietin, olenko tarpeeksi sinulle. Pelkään että petyt, kun tunnet minut paremmin.

23

560

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jaa meinaatko kun olet sellanen besserwisser, kaipa se siit lutviintuu

      • Anonyymi

        Et tunne


    • Anonyymi

      Paraskin puhuja. Sinustahan tämä on kiinni ollut koko ajan.

      • Anonyymi

        Ei ollut multa aloitus, mutta kyllä se asiaa puhuu munkin mielestä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei ollut multa aloitus, mutta kyllä se asiaa puhuu munkin mielestä.

        Minäkin niin olen samaa mieltä.

        Minä sivusta kommentoin , anteeksi vain , jatkakaa.


    • Anonyymi

      Minä en ole kiva. Kivoilla on ystäviä ja osaavat muutenkin olla ystävällisiä ja auttavat toisia. Minä olen itsekäs murjottaja. Anteeksi.

      • Anonyymi

        Kiva en ole minäkään koska yksin ilman mitään olen tässä pahan maailmassa , murjotellen minunkin elämä etenee ja se on edennyt todella kauan näin ja eikä se mitään haittaa koska ei minua kukaan tiedä.

        Anteeksi olemassa oloni ja en enempää häiritse palstaa.


    • Anonyymi

      No en pety, äläs nyt tuollaisia mieti. <3

    • Anonyymi

      Mies minä todella ihana olen ja tiedän tunnen sen , tulen antamaan mahdollisuuden meille juuri meille ja tosiaan me tulemme katsomaan mihin tämä rakkaudellinen timanttipolku tulee johtamaan ja aavistan että taivaaseen nousemme yhdessä halaten pusutellen lopuksi sitten kun aika meidän osalta tässä maailmassa tulee päätökseen.

      Olet minulle riittoisan riittävä herkkuhuuli kullalla vuoratulla sydämellä ja en koskaan päästä sinusta irti ja vaikka pettymyksiä tulisi niin ei se haittaa koska sydämeni kyllä ehdoitta ymmärtää.

      Olet timanttini ikuinen.

      Kiitos Jumalalle.

      • Anonyymi

        Sinähän olet tosissasi! Herraa hyvää kiittäkää.


    • Anonyymi

      Toivon että annat meillä mahdollisuuden, älä mulle sitä sano koska oon sua yrittänyt 🙂

    • Anonyymi

      Siis mitäh? Ajatteleeko joku noin? Missä itseluottamus? Ja jos joku ajattelee noin niin teitä ei ole tarkoitettu yhteen. Jos löydät jonkun, jos se ei hyväksy sua sellaisenaan, kun olet,-->> unohda!

      • Anonyymi

        Vika siis jollain tapaa itsessä. Jokainen riittää itsenään tietyillä reunaehdoilla: parisuhdeskilssejä tulisi olla.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Vika siis jollain tapaa itsessä. Jokainen riittää itsenään tietyillä reunaehdoilla: parisuhdeskilssejä tulisi olla.

        Parisuhde ei ole näytelmä jossa esitetään, käytetään skillssejä. Joko sulla on kyky arvostaa toista ihmistä tai ei.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Parisuhde ei ole näytelmä jossa esitetään, käytetään skillssejä. Joko sulla on kyky arvostaa toista ihmistä tai ei.

        Ja sen onko sellaista kykyä oikeasti huomaa kyllä, käytöksen skillssien käyttämisen läpi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ja sen onko sellaista kykyä oikeasti huomaa kyllä, käytöksen skillssien käyttämisen läpi.

        En puhu esittämisestä eli valheellisen minän näyttämisestä toiselle. Taidoilla viittaan empatiaan ja aitoon haluun uskoa suhteeseen ja toiseen.

        Tärkeämpää olisi tietää mikä on taidon käyttämisen motiivi. Näytelmä vai aito halu luoda suhde?

        Arvostaminen on jopa liian laaja aihe käsiteltäväksi muutamalla lauseella...Jos tarkoitetaan että arvostus on samanlaisuutta niin se on liian kapea määritelmä (pinnallinen) vaikka jollekin se voi riittää.


    • Anonyymi

      H nainen kelpaisi takuulla mulle. Päinvastoin ajattelen, kelpaanko hänelle. Ymmärrän, jos en kelpaa. Tv. K mies

      • Anonyymi

        K mies taas kelpaisi mainiosti mulle. Enkä ole ap vaan h.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        K mies taas kelpaisi mainiosti mulle. Enkä ole ap vaan h.

        Sinua kaipaan joka päivä H. Miten mukavaa olis olla vierekkäin. K mies


    • Anonyymi

      ei kukaan virkaatekevä kirjoittele tällaisia väärinloitsujaan perunan alkuperän löytäjästä, mr.colombosta.
      t.ei prkles kirjoota
      juu
      "mr.colombon käyttämät sienilajikkeet riion tropiikissa johtivat kulemanrajatiloihin mr.colombon edetessä kuperkeikoilla jotenkin vaistomaisesti intiaanin pottupeltoa kohren, josta sovussa nostethin ekat potut, mistä keksittiin myös ranskikset...."
      minä tiedän myös jotain perunasta, rauhallista illanjatkoa, turvallista.fi
      https://www.youtube.com/watch?v=tjWEJF3FQ1w

      • Anonyymi

        KYTÄT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    • Anonyymi

      Millon nähdään?

    • Anonyymi

      En pety pidän susta kovasti... Älä turhaan mieti toisarvoisia asioita koska sinusta tykkään ❤️

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen

      Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja
      Maailman menoa
      155
      2523
    2. Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?

      En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b
      Maailman menoa
      146
      2362
    3. Kirje, PellePelottomalle.

      Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot
      Ikävä
      101
      1049
    4. Meni kyllä aika solmuun

      Meidän tutustuminen 😐
      Ikävä
      64
      881
    5. Sinua oli kiihottavaa

      Sinua nainen oli kiihottavaa katsella.
      Ikävä
      63
      789
    6. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

      Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
      Maailman menoa
      274
      707
    7. Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?

      Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a
      Kuhmo
      18
      697
    8. Voi teitä naisia

      Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies
      Sinkut
      85
      690
    9. Martinan hevoset.

      Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
      Kotimaiset julkkisjuorut
      202
      668
    10. Hyvä meininki

      TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap
      Haapavesi
      22
      648
    Aihe