Tiedät kai sen? Toivottavasti annat meille mahdollisuuden ja katsotaan mihin tämä johtaa. Tosin välillä mietin, olenko tarpeeksi sinulle. Pelkään että petyt, kun tunnet minut paremmin.
Mies olet todella ihana
23
545
Vastaukset
- Anonyymi
Jaa meinaatko kun olet sellanen besserwisser, kaipa se siit lutviintuu
- Anonyymi
Et tunne
- Anonyymi
Paraskin puhuja. Sinustahan tämä on kiinni ollut koko ajan.
- Anonyymi
Ei ollut multa aloitus, mutta kyllä se asiaa puhuu munkin mielestä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ollut multa aloitus, mutta kyllä se asiaa puhuu munkin mielestä.
Minäkin niin olen samaa mieltä.
Minä sivusta kommentoin , anteeksi vain , jatkakaa.
- Anonyymi
Minä en ole kiva. Kivoilla on ystäviä ja osaavat muutenkin olla ystävällisiä ja auttavat toisia. Minä olen itsekäs murjottaja. Anteeksi.
- Anonyymi
Kiva en ole minäkään koska yksin ilman mitään olen tässä pahan maailmassa , murjotellen minunkin elämä etenee ja se on edennyt todella kauan näin ja eikä se mitään haittaa koska ei minua kukaan tiedä.
Anteeksi olemassa oloni ja en enempää häiritse palstaa.
- Anonyymi
No en pety, äläs nyt tuollaisia mieti. <3
- Anonyymi
Mies minä todella ihana olen ja tiedän tunnen sen , tulen antamaan mahdollisuuden meille juuri meille ja tosiaan me tulemme katsomaan mihin tämä rakkaudellinen timanttipolku tulee johtamaan ja aavistan että taivaaseen nousemme yhdessä halaten pusutellen lopuksi sitten kun aika meidän osalta tässä maailmassa tulee päätökseen.
Olet minulle riittoisan riittävä herkkuhuuli kullalla vuoratulla sydämellä ja en koskaan päästä sinusta irti ja vaikka pettymyksiä tulisi niin ei se haittaa koska sydämeni kyllä ehdoitta ymmärtää.
Olet timanttini ikuinen.
Kiitos Jumalalle.- Anonyymi
Sinähän olet tosissasi! Herraa hyvää kiittäkää.
- Anonyymi
Toivon että annat meillä mahdollisuuden, älä mulle sitä sano koska oon sua yrittänyt 🙂
- Anonyymi
Siis mitäh? Ajatteleeko joku noin? Missä itseluottamus? Ja jos joku ajattelee noin niin teitä ei ole tarkoitettu yhteen. Jos löydät jonkun, jos se ei hyväksy sua sellaisenaan, kun olet,-->> unohda!
- Anonyymi
Vika siis jollain tapaa itsessä. Jokainen riittää itsenään tietyillä reunaehdoilla: parisuhdeskilssejä tulisi olla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vika siis jollain tapaa itsessä. Jokainen riittää itsenään tietyillä reunaehdoilla: parisuhdeskilssejä tulisi olla.
Parisuhde ei ole näytelmä jossa esitetään, käytetään skillssejä. Joko sulla on kyky arvostaa toista ihmistä tai ei.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Parisuhde ei ole näytelmä jossa esitetään, käytetään skillssejä. Joko sulla on kyky arvostaa toista ihmistä tai ei.
Ja sen onko sellaista kykyä oikeasti huomaa kyllä, käytöksen skillssien käyttämisen läpi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja sen onko sellaista kykyä oikeasti huomaa kyllä, käytöksen skillssien käyttämisen läpi.
En puhu esittämisestä eli valheellisen minän näyttämisestä toiselle. Taidoilla viittaan empatiaan ja aitoon haluun uskoa suhteeseen ja toiseen.
Tärkeämpää olisi tietää mikä on taidon käyttämisen motiivi. Näytelmä vai aito halu luoda suhde?
Arvostaminen on jopa liian laaja aihe käsiteltäväksi muutamalla lauseella...Jos tarkoitetaan että arvostus on samanlaisuutta niin se on liian kapea määritelmä (pinnallinen) vaikka jollekin se voi riittää.
- Anonyymi
H nainen kelpaisi takuulla mulle. Päinvastoin ajattelen, kelpaanko hänelle. Ymmärrän, jos en kelpaa. Tv. K mies
- Anonyymi
K mies taas kelpaisi mainiosti mulle. Enkä ole ap vaan h.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
K mies taas kelpaisi mainiosti mulle. Enkä ole ap vaan h.
Sinua kaipaan joka päivä H. Miten mukavaa olis olla vierekkäin. K mies
- Anonyymi
ei kukaan virkaatekevä kirjoittele tällaisia väärinloitsujaan perunan alkuperän löytäjästä, mr.colombosta.
t.ei prkles kirjoota
juu
"mr.colombon käyttämät sienilajikkeet riion tropiikissa johtivat kulemanrajatiloihin mr.colombon edetessä kuperkeikoilla jotenkin vaistomaisesti intiaanin pottupeltoa kohren, josta sovussa nostethin ekat potut, mistä keksittiin myös ranskikset...."
minä tiedän myös jotain perunasta, rauhallista illanjatkoa, turvallista.fi
https://www.youtube.com/watch?v=tjWEJF3FQ1w- Anonyymi
KYTÄT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Anonyymi
Millon nähdään?
- Anonyymi
En pety pidän susta kovasti... Älä turhaan mieti toisarvoisia asioita koska sinusta tykkään ❤️
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1584445Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville714179Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.133346Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1312958- 1872679
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa391767Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka591503- 671495
Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1151205IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih181175