ajamassa toyotia millainen kiihtyvyys näissä on.Imeekö penkkiin kiihytäessä
Onko kukaan käyny.
18
90
Vastaukset
- Anonyymi
Kerran kävin kokeilemassa ja meinasin törmätä edellä ajavaan, piti painaa jarrua
- Anonyymi
Kävin myös kokeilemassa VW konsernin kinnerit, Ojaan meni huonon ohjauksen takia, ja nyt oma tulevaisuus menetetty, kun maksajan roolissa ollaan koko loppu elämä!
- Anonyymi
Saksan autoteollisuus tarvitsee sinun kaltaisiasi maksajia!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Saksan autoteollisuus tarvitsee sinun kaltaisiasi maksajia!!
Mitä, Mitä mitä!! Eikö Sanna Marin maksakkaan kaikkea?!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä, Mitä mitä!! Eikö Sanna Marin maksakkaan kaikkea?!
Maksaa maksaa. Yhteys vaan niko ranta-ahoon, Siitä se hyvä elämä saa alkunsa.....
- Anonyymi
Käynyt ajamassa Toyotaa, miksi ihmeessä?
- Anonyymi
Toyota on hyvä ellei paras. Kyllä niin on!
- Anonyymi
On se Toyota rauhallisen ihmisen auto. Kiihtyvyyttä mitataan kalenterilla ja jarruja saa painaa vain hiukan. Muuten löyää itsensä ojasta.
- Anonyymi
Ei lähelläkään hyvää eli todella kaukana parhaasta.
- Anonyymi
VWSskodat imee omistajan lompakon tyhjiin
DSG ja öljynsyönti
TDI saastehuijaus
Diess ja latausautot hahahhahhaha-Vety voittaa- Anonyymi
Hahahahaha vaan ittelles. Volkkari myy enemmän. On paree. Toistan on paree auto. DSG on upea vaihteisto.
- Anonyymi
Kohta kaksi vuotta olen ajellut hybridi-Tojotalla ja sen perusteella voin kertoa sen, että Tojotan kiihtyvyys on riittävä kaikissa olosuhteissa. Varsinkin kaupunkiajossa, jossa pitää vekslata koko ajan liikennevaloissa, hybridi-Tojota on aivan lyömätön.
Hybridi-Tojotalla pääsee kiihdyttämään erittäin reippaasti, kun valot vaihtuvat vihreiksi, ja jarrutellakin voi hyvin voimakkaasti, koska generaattorijarrulla jarrutusenergia pystytään varastoimaan akkuun seuraavaa kiihdytystä varten. Olen monesti nähnyt nuorten Bemarikuskienkin ihmettelevän sitä, kuinka reippaasti vanhat mummotkin kiihdyttävät hybridi-Tojotalla liikennevaloista.- Anonyymi
Hahahahahahahahu hihihihii. Dsg on paras vaihteisto. Kyllä näin on.
- Anonyymi
Callen toyosta ja skodasta hajosi iskari, oliskohan hyndai tiimis kunnon Monroet?
- Anonyymi
Vaikka kuinka kiihdyttelet, ja jarruttelet, niin ollaan kuitenkin samaan aikaan perillä.
- Anonyymi
Kyllä callen varis kiihtyy ja kulukee, jos tiimillä on kunnon iskarit laittaa?
- Anonyymi
Kävin kokeilemassa, ei tarvitse kokeilla toista kertaa. Meni omistushalut.
- Anonyymi
Hurja kiihtyvyys näyttäisi olevan monissa nykyautoissa.
0-50kmh kiihdytys ei tarvitse kuin 500 metriä kiitorataa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit214897Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3914449Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483789KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1152825Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku102457Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212272Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511952Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181938- 1231880
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241439