Mikä on Honda Accord 2.0 vm 2011 moniurahihnan vaihtoväli ja pitääkö uusia myös kiristin?
Moniurahihna
Anonyymi
5
329
Vastaukset
- Anonyymi
75.000 km tai 5 vuotta
kiristin pitää uusia- Anonyymi
150000km se on Civikissä mistä toi 75000km
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
150000km se on Civikissä mistä toi 75000km
Pölyiset olosuhteet ja lämpötilavaihtelut yli -15 ja 25 välillä.
- Anonyymi
Moniurahihna vaihdetaan yleensä tarpeen mukaan, eikä sillä ole mitään määriteltyä vaihtoväliä, mutta jakohihna onkin sitten toinen tarina.
- Anonyymi
Jakohihnan kunnon ja kuluneisuuden näkee silmillä hyvin. Kannattaa katsoa
Vanhassa hihnassa joka pyörinyt paljon näkyy pieniä halkeamia.
Hihna pyörii vaikka km ei tule mittariin joskus esim joutokäyntiä paljon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2084535Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1023284Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881787Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va131397Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181346Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20241243Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2551178- 521158
Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi101141- 551069