not good not good

Hvetin palsta. Vittuako minun piti tänne koukuttua. En olisi heti arvannut, että jostakin ihmesyystä tänne saatanapalstalle piti palata. En ole kiinnostunut viestiväleistä. Mutta on pakkomielleongelmia. Ei kiinnosta ajatella sinua, metriäkään. Toivottavasti loppuisi näiden viestienkin lukemiseni ajallaan.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Sun viestisi on ihanan tervepäinen ja huumorinpilkettä kyllä, vaikka varmasti tosissasi oletkin.

Äänestä
  • sairas tuo on ja pahasti heittääkin

    Äänestä

Jos joku on saatanapalsta, niin tämä. Sinulle vielä kymmenen pistettä, noin.

Äänestä
  • Tää on joku salaliitto palsta kun tänne sotkeutuu niin pois ei päästetä

    Äänestä

Se on joku kiroushoukutus siinä saatanassa, kun ei meinaa poistua mielestä. No vielä 10 kk, jos selviäs ilman lääkhejä, niin voisi olla hyvä. Pakkolääkitys on persiistä.

Äänestä

Kyllä minä nyt vähän taidan kiinnostaa.

Äänestä
  • On muutenki sen verta läskiä nykyään, että menee ihan älyttömyyksiin, siis olla tällä palstalla. Eihän näitä älyttömyyksiä hullukhaan jaksa. Sama kelle viesti menee.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    On muutenki sen verta läskiä nykyään, että menee ihan älyttömyyksiin, siis olla tällä palstalla. Eihän näitä älyttömyyksiä hullukhaan jaksa. Sama kelle viesti menee.

    Niinpä. Kai sitä ihan tottumuksesta täällä kaipailee. Pitäisi saada se yhteys muualle.

    Äänestä

No voin minä tätä horepalstaa lukea muuten vain. Ei sen ihmeempää. Mutta on kyllä vittumaista. No toivottavasti ei sairaalareissua seuraavaan, vuoteen. Thank you very much.

Äänestä
  • Aika sairasta tämä on nykyään. Ja että minäkin vielä täällä.

    Äänestä

Kaipaammeko me kaikki jotain tiettyä henkilöä? Lohdullista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hvetin palsta. Vittuako minun piti tänne koukuttua. En olisi heti arvannut, että jostakin ihmesyystä tänne saatanapalstalle piti palata. En ole kiinnostunut viestiväleistä. Mutta on pakkomielleongelmia. Ei kiinnosta ajatella sinua, metriäkään. Toivottavasti loppuisi näiden viestienkin lukemiseni ajallaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu