Vaimolle kunnon kyytiä illan päätteeksi (osa 1)

Anonyymi

Ihan heti pitää todeta, että vaimollani (56 v) on ns. viinavittu eli juotuaan viinaa hänen tekee mieli villiä seksiä, jossa minulla on kova työ saada hänet tyydytettyä.

Aikaisemmin, kun lapset vielä asuivat kotona, käyntimme apuna kurkkua tai kesäkurpitsaa. Nykyään olemme uskaltaneet jo ostaa kotiin erimuotoisia ja erikokoisia vibraattoreita, joita käytän apuna samalla kuin nuolen vaimoani ja työnnön sormen tai kaksi hänen pyllyyn.

Vaimoni suosikki on kuitenkin edelleen kesäkurpitsa. Monesti ruokakaupassa meillä menee eniten aikaa hevi-osastolla, jossa yhdessä vertaamme silmämääräisesti kesäkurpitsoja keskenään. Olen tätä vaimolta kysynyt, että miksi hän edelleen suosii kesäkurpitsaa, vaikka nyt uskallamme makuuhuoneen yöpöydän laatikossa pitää seksilelujakin. Hän on siihen todennut, että esileikki tavallaan alkaa jo ruokakaupassa, jossa yrittämme löytää täydellisen kokoista ja muotoista kesäkurpitsaa. Lisäksi häntä kiihottaa myös se, että muut asiakkaat eivät tiedä mitä oikeasti tarkoitamme, kun kaupassa arvioimme kesäkurpitsaa liian ohueksi tai sopivan paksuksi.

Viime aikoina vaimoni on sängyssä pahimmassa kiimassa useamman kerran tokaissut, että olisipa ihanaa, jos kesäkurpitsan tilalla olisikin toisen miehen penis. En ole uskaltanut jälkeenpäin kysyä häneltä, että onko kyseessä seksifantasia vai haluaako hän oikeasti, että joku toinen mies tyydyttäisi häntä samalla kun nuolen hänen klitoristaan.

Viime viikonloppuna olimme naapurin Timon 38-vuotis synttäreillä. Juhlat olivat koronan takia tosi pienimuotoiset. Timon lisäksi siellä oli minä ja vaimoni, yksi toinen pariskunta ja Timon kaksi opiskelukaveria Antti ja Markku.

Ilta oli tosi mukava ja sää suosi meitä. Jossain vaiheessa iltaa Timo sanoi, että nyt kaikki miehet saunomaan. Tässä vaiheessa toinen pariskunta pahoitteli ja sanoi, että heidän pitää valitettavasti jo lähteä. Toisen pariskunnan lähdettyä vaimoni sanoi, ettei hän aio jäädä odottamaan yksin, kun miehet saunovat ja siksi hän tulee myös saunaan.

Ehdotin vaimolleni, että eikö mekin voida jo lähteä kotiin. Vaimoni tokaisi tähän, että voithan sinä jo lähteä, mutta minun tekee mieli saunomaan.

En tietenkään uskaltanut päästä vaimoani yksin kolmen nuoren miehen kanssa saunomaan, koska tiesin miten viina vaikuttaa häneen.

Vaimoni kävi vielä ensin vessassa, kun muut menivät jo saunaan. Yritin vielä tässä vaiheessa kääntää vaimoni päätä sanomalla, että eihän hän voi tulla saunaan neljän miehen kanssa. Vaimoni ei suostunut enää perääntymään. Pyysin häntä pitämään edes pyyhettä ympärillään mutta ei hän suostunut siihenkään.

Itseäni jännitti ihan mielettömästi saunaan meneminen, koska pelkäsin ensinnäkin miten muut miehet reagoivat vaimoni melko reheviin muotoihin ja miten vaimo reagoi nähdessään humalassa neljä alastonta miestä.  

Saunassa Timo ja  Antti istuivat kahdestaan toisella lauteella ja Markku istui yksinään toisella lauteella. Vaimoni huokaisi syvään saunan ovella nähdessään kolme alastonta miestä. Itselleni jäi epäselväksi se, että johtuiko huokaus siitä, että Antilla ja Markulla oli todella miehekkään kokoinen varustus vai jostakin hänen ajatuksistaan.

Ehdotin, että menisimme istumaan Markun kanssa samalle puolelle, mutta tietenkin hän tunki itsensä Timon ja Antin väliin.

Huomasimme kaikki, että vaimoni ei saanut katsetta irti Antin siittimestä ja ei mennyt kauan kuin vaimoni ensin siirsi kätensä Antin reidelle ja siitä aika sujuvasti Antin kyrvälle. Samalla Timo katsoi minua kysyvästi, ennen kuin hän alkoi nuolemaan vaimoni rintoja ja hyväilemään hänen jalkoväliään.

Vaimoni sanoi,  että nyt kaikki suihkun kautta makuuhuoneeseen tosi hommiin. Pakko myöntää, että näky oli tosi kiihottava, kun neljä miestä kyrvät tanassa seurasimme kiltisti vaimoani suihkun kautta Timon makuuhuoneeseen, jossa vaimoni hyppäsi sänkyyn selälleen haarat levällään ja käski minut nuolemaan.

Vaimoni hetken hyväili ja nuoli vuorotellen kolmea, toivottavasti hänelle vierasta kyrpää, ennen kuin hän pyysi Timoa päällensä.

Mutta ei siitä tullut mitään, koska Timon kyrpä paraatikunossa oli suunnilleen samaa luokkaa kuin minulla eli noin 13 senttinen ja vaimoni ehdottomasti vaati, etten lopeta nuolemista.

Vaihdoimme lennosta asentoa ja vaimoni tuli päälleni 69-asentoon, josta Timo ylettyi hyvin työntymään vaimooni samalla kuin nuolin klitorista. Näky oli todella kiimainen ja pyysin vaimoa lopettamaan suihin ottamisen. En nimittäin halunnut laueta ensimmäisenä.

Timolla oli selvästi myös vaikeuksia pidätellä orgasmia ja siksi Antti tuli tilalle. Vaimoni pyysi kuitenkin Anttia lopettamaan, koska tässä asennossa nussiminen isolla kyrvällä kuulemma teki kipeää.

Timo siis jatkoi, mutta vaimoni anukseen, jonne hän oli levittänyt liukastetta. Timo ei tarvinnut kuin pari työntöä ennen kuin hän laukesi vaimoni harmiksi

Vaimoni pyysi Anttia selälleen ja hän ohjasi varovasti mahtimelan sisäänsä ja samalla otti Markulta suihin. Näky oli todella irvokas, kun vaimoni pyllystä vielä valui Timon spermaa.

12

3178

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Siis osa 1. Vaikuttaa hienolta.

    • Anonyymi

      Viinapillu on hyvä termi. Vaimoni on sellainen. Riittävän määrän alkoholia saatuaan katse muuttuu himokkaaksi ja mikään ei riitä. Useamman kerran vaimo on tullut yöllä kotiin hirveällä kolinalla ja hyvässä humalassa. Kömpinyt viereen ja sanonut että nyt olisi tarjolla nussittua pillua. Aina on minulle kelvannut.

      • Anonyymi

        Oma vaimoni sanoi tuossa tilanteessa että " nyt saat ilman kumia", siitä tiesin vaimon olleen vieraan kanssa. Lasti oli sisällä ja pian annoin omani sinne sekaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Oma vaimoni sanoi tuossa tilanteessa että " nyt saat ilman kumia", siitä tiesin vaimon olleen vieraan kanssa. Lasti oli sisällä ja pian annoin omani sinne sekaan.

        Tuo on vielä parempi, jos vaimo ei muuten anna ilman kumia kotona. Ehkäisy on vain kumin varassa. Vieraan annetaan laskea spermat hedelmälliseen pilluun. Tilanne korjataan aviomiehen spermoilla. Vaimot ovat ihania.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tuo on vielä parempi, jos vaimo ei muuten anna ilman kumia kotona. Ehkäisy on vain kumin varassa. Vieraan annetaan laskea spermat hedelmälliseen pilluun. Tilanne korjataan aviomiehen spermoilla. Vaimot ovat ihania.

        Toki silloin oli "varmat päivät" mutta nautimme molemmat ja vieraskin oli nauttinut. Oli kovasti tykännyt vaimoni rinnoista ja tuherosta johon oli sitten lastinsa antanut.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Toki silloin oli "varmat päivät" mutta nautimme molemmat ja vieraskin oli nauttinut. Oli kovasti tykännyt vaimoni rinnoista ja tuherosta johon oli sitten lastinsa antanut.

        Minä olen kerran päässyt panemaan tuttua rouvaa ilman mitään ehkäisyä eikä ollut varmat päivät. Sanoi ensin että älä laske sisään. Huippuhetken tullessa sanoi että anna tulla vaan sisään. Yksi elämäni kiihottavimmista hetkistä. Nainen ei tullut raskaaksi. Tuli raskaaksi pari kuukautta myöhemmin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Minä olen kerran päässyt panemaan tuttua rouvaa ilman mitään ehkäisyä eikä ollut varmat päivät. Sanoi ensin että älä laske sisään. Huippuhetken tullessa sanoi että anna tulla vaan sisään. Yksi elämäni kiihottavimmista hetkistä. Nainen ei tullut raskaaksi. Tuli raskaaksi pari kuukautta myöhemmin.

        Kenelle?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tuo on vielä parempi, jos vaimo ei muuten anna ilman kumia kotona. Ehkäisy on vain kumin varassa. Vieraan annetaan laskea spermat hedelmälliseen pilluun. Tilanne korjataan aviomiehen spermoilla. Vaimot ovat ihania.

        Olen muutaman kerran aviomiehenä joutunut "korjaamaan" tilannetta rouvan naitua paljaalla vieraan kanssa ja aina on tuntunut tosi hyvälle mutta se ensimmäinen kerta on aivan erityinen. Paksuksi vaimo ei noista tilanteista ole pamahtanut, onneksi.


    • Anonyymi

      Päädyimme lomalla samaan sänkyyn useammamman miehen kanssa. Vaimoni toteutti haaveensa kimppakivana olosta. Tosin otettuaan rohkaisua hiukan liikaa. Mutta kun minä annoin luvan ja muka ollut respan nainen sanoi meitä pariskunnaksi niin minun sanani riitti. Alku kierroksella painettiin kaikkiin aukoihin vapaaseen tahtiin. Lopulta auttoivat vaimoni päälleni kuusysiin. Imin vaimon klitorista ja nuolin sisääntyöntyviä kaluja.

    • Anonyymi

      Vaimolle kunnon kyytiä osa 2.

      Siirryin hyväilemään vaimoni pyllyä ja ujutin samalla varovasti terskan pään vaimoni spermasta liukkaaseen anukseen. Antti huomasi suunnittelemani ja hän levitti vaimoni pyllyä niin, että kyrpäni upposi melko helposti Timon liukastamaan anukseen.

      Kokemus oli tosi järisyttävä ja näky tosi kiimainen, kun kyrpäni upposi anukseen, josta valui Timon spermaa. Ja entä se tunne, kun tunsin Antin kyrpän jokaisen liikkeen vaimoni vitussa.

      Yritin himmailla ja nauttia tunteesta ja näystä mahdollisimman pitkään. Siirsin käteni vaimoni klitorikselle ja koskin samalla vahingossa Antin kyrpää, joka oli vaimoni nesteistä ihan limainen. Vaimoni menetti tässä kohtaa tasapainonsa ja Antin kyrpä luiskahti ulos. Ajattelematta mitään sen enempää otin Antin kyrvän käteeni ja ohjasin sen takaisin vaimoni vittuun ja samalla vasta tajusin kunnolla, että miten iso ja paksu se oli verrattuna minun kyrpääni.

      Olin hiukan kateellinen Antille ja tietenkin myös Markulle, jolla oli ehkä vielä pikkaisen suurempi kuin Antilla.

      Vaimoni selvästi nautti täysin rinnoin Antin ja minun työntyessämme tasatahtiin kumpaankin reikään. Hyväiltyäni hetken hänen klitoristaan, vaimoni vittu alkoi supistelemaan ja samalla Antilta lensi lasti.

      Vaimoni siirtyi onnellinen ilme kasvoillaan sängylle Antin viereen selälleen niin, että hänen paljaaksi ajettu eritteitä valuva vittunsa oli todella hyvin esillä. En ollut vielä lauennut ja en pystynyt vastustamaan enää yhtään pidempään kiusausta vaan työnsin kyrpäni vaimon spermaa valuavaan vittuun, joka oli todella märkä ja liukas. Pitkitin nussimista niin pitkään kuin mahdollista, mutta en kestänyt pitkään kun näin vaimoni hapuilevan Markun ja Antin kyrpää suuhunsa, vaan laukesin vaimoni pillun perukoille.

      Hetken hengähdettyään vaimoni aneli minua nuolemaan klitorista ja ohjaamaan Markun kyrvän pilluunsa. Tein työtä käskettyä ja otin Markun kyrvän oikeaan käteeni ja samalla vasemmalla levitin vaimoni häpyhuulia erilleen. Ihailin hetken näkyä, jossa Markun kyrpä sentti sentiltä upposi yhä syvemmälle ja syvemmälle vaimoni vittuun. Vilkaisin nopeasti vaimoani, joka edelleen nuoli ja hyväili Antin kyrpää.

      Jatkoin vaimoni nuolemista samalla kun Markun kyrpä jatkoi porautumista yhä syvemmälle ja syvemmälle vaimoni märkään vittuun. Tällä kertaa onnistuin nuolemaan vaimoani ilman mitään ongelmia, joihin törmättiin aikaisemmin kun Timo yritti työntyä vaimooni lähetyssaarnaaja-asennossa samalla kun nuolin vaimoni klitorista.

      Vaimoni ulisi nautinnosta ja samalla tunsin, kun vaimoni levitti pyllyyni liukkaria ja pyöritteli sormeansa pyllynreiälläni.
      Hän on monesti aikaisemminkin pyynnöstäni tehnyt samaa, kun olen nuollut häntä. Tunne oli kihelmöivä ja kyrpäni kovettui uudestaan. Lopetin hetkeksi nuolemisen ja katsoin vaimoani ja näin, että vaimoni kädet hyväilivät edelleen Antin kivikovaa kyrpää. Säikähdin toden teolla ja katsoin taakseni, että kenen sormet oli perseessäni ja huomasin, että ei siellä ollut sormi ensinnäkään vaan Timo sovitteli kyrpäänsä anukseeni.

      Pyysin Timoa heti lopettamaan ja tässä vaiheessa vaimoni katsoi, että miksi korotin ääntäni. Tajuttuaan mitä oli tapahtumassa, vaimoni rauhoitteli minua ja sanoi, että onko sillä loppujen lopuksi mitään väliä onko anuksessasi sormeni, dildo vai Timon kyrpä.

      Rauhoituin ja pyysin Timoa jatkamaan. Olihan nyt oiva tilaisuus vertailla dildoa ja oikeaa kyrpää ja varsinkin, kun vaimonikaan ei pahastunut ajatuksesta, että Timo korkkaisi minut. Näky oli varmaan Antista kiihottava, koska hänellä lensi lasti vaimoni rinnoille ja ei mennyt kauaa kuin Markulta lensi lasti vaimoni pilluun.

      Siirryin tässä vaiheessa 69-asentoon vaimoni päälle jotta hän pystyi ottamaan minulta suihin samalla kun Timo jatkoi minun perseeni nussimista ja minä jatkoin vaimoni todella märän ja liukkaan vitun nuolemista.

      Tunne oli taivaallinen. Timon kyrpä liikkui hitaasti edestakaisin pyllyssäni ja vaimoni otti suihin samalla. Halusin pitkittää nautintoa mahdollisimman pitkään ja siksi pyysin vaimoa hetkeksi lopettamaan. Ei kuitenkaan mennyt kauaa kun tunsin, että Timo oli ihan laukeamispisteessä ja ilmeisesti vaimonikin huomasi tämän ja siksi hän otti kyrpäni taas suuhunsa ja ilmeisesti työnsi Timon pyllyyn pari sormea, koska Timo voihkaisi nautinnosta. Tämän seurauksena Timolta lensi lasti perseeseni ja minulla lensi lasti vaimon suuhun.

      Mitkä synttärit. Kerrankin oli sellainen tunne, että vaimoni tuli kunnolla tyydytettyä.

      Sovimme, että mennään kaikki viisi viettämään Antin mökille kunnon juhannusviikonloppua.

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä

      SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,
      Maailman menoa
      155
      4906
    2. Eikö tunnukin kamalalta, kun en

      anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut
      Ikävä
      81
      3586
    3. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      31
      2563
    4. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      40
      2243
    5. Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu

      Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä
      Suomalaiset julkkikset
      95
      2113
    6. Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"

      Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan
      Maailman menoa
      63
      2023
    7. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

      Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
      Ikävä
      27
      2019
    8. Mitä saa sanoa?

      Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja
      80 plus
      86
      1989
    9. Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?

      Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet
      Sinkut
      19
      1478
    10. Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin

      Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään
      Maailman menoa
      105
      1370
    Aihe