Yz rekisteröinti dt runkonumerolla

Voiko piikkisen yamaha yz rekisteröidä jos valot ja kaikki nämä löytyy ja 125cc dt runkonumero vaihdettu?
3565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

voi

Äänestä

Tuossahan ideana on sama kuin mopoa virittäessä että toivotaan ettei jäädä kiinni.

Jos sattuisi jäämään kiinni niin sanktioitahan siitä tulisi reippaasti.

Äänestä
  • Juu,

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Voiko piikkisen yamaha yz rekisteröidä jos valot ja kaikki nämä löytyy ja 125cc dt runkonumero vaihdettu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu