Kannattaisi katsoa, moni turha jauhaminen ja Sofialle naureskelu loppuisi. Sarja näyttää esim, sen, että Stefan välittää Sofiasta ja haluaa olla hänen kanssaan.
Esim, kun Sofia oli kuukauden hotellissa asumassa, Stefu piti yllä toivoa yhdessä asumisesta Espoossa jne.
Täällähän nauruskeltiin, että Sofia hylätty ja asuu nyt hotellissa ym.
Esim, kun Sofia oli kuukauden hotellissa asumassa, Stefu piti yllä toivoa yhdessä asumisesta Espoossa jne.
Täällähän nauruskeltiin, että Sofia hylätty ja asuu nyt hotellissa ym.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Ainuttakaan osaaen ole nähnyt enkä aio katsoa. Olen nähnyt vain ohjelman trailerin telkasta ja siinä sohvi oli tönkkö kuin entisen vaatekaupan näyteikkunan mallinukke, eleetkin kuin mallinukella. Ei kiitos.
Roskasakkia emme katso.
Tottakai nuo Sofian hotelliasumiset tulevat Stefulle kalliiksi. Stefu teki kodin Espooseen ja nytkin joutuu maksamaan Sofian vuokraa arvion mukaan 3000 euroa kuukaudessa koska Sofia haluaa asua yksin. Stefu menetti perheensä Sofian takia na nyt tuo sitten vain käyttää Stefun rahoja mutta ei edes halua olla Stefun kanssa yhdessä. Paitsi kun tarvitaan materiaalia instaan ja tv-ohjelmaan.
Eikös Martina jättänyt Stefun ? Ei Stefua kukaan vienyt 😆
Niin, Stefu siis menetti perheensä Sofian takia. Hänet jätettiin. Kyllä se Stefun Sofian kanssa hengailu oli se viimeinen niitti. Kyseessähän oli huumeista ja rahanpesusta syytteessä oleva henkilö.
En ole kyseiseen ihmiseen se kummemmin perehtynyt, enkä juuri kuullutkaan hänestä, mutta ohjelmansa mainos kuvassa näyttää siltä että on itsensä laittaminen ja pukeutumistyyli "vähän" lähtenyt lapasesta:) Ilmeisesti luulee täällä pikkutuppukyläpahasessa olevansa paikallinen "kardashian".... vitsikkäitä nämä junttityrkyt.
Ei todellakaan kiinnosta nämä feikit huumehörhöt!!
Uskon, että Sofian ohjelma meitä monia ei kiinnosta. On Sofian salaisuudet, exien salaisuudet, nyxän salaisuudet, virkavallan salaisuudet. Eli salaisuuksia liikaa ja totuuden puhujia liian vähän.
Ööö siis rikoksista tuomitun ohjelmaa katsomaan??? No höh, ei toden totta katsota jotain öö-luokan golddigger schaissee!
Suloinen Sofia! Tietenkin seuraan hänen ohjelmaansa. Ovat Stefanin kanssa niin ihania.
Sehän meni niin, että Sofia esitteli Seiskalle Espoon kämpän vaikka Stefu ei olisi halunnut ja siitä jo eka riitä. Tupareissa tuli isompi riita ja Stefu heitti Sofian laukut pihalle ja Sofia perässä. Sitten Stefu kutsui sinne naisia saunomaan ja ihan vaan kädestä pitämään (🙈) ja sen takia Sofia ei halunnut enää sovun tultua palata sinne asumaan. Ja Sofian mielestä Espoon kämppä on kaiken pahan alku ja juuri koska ongelmat alkoi siellä…
Ja nyt siis Sofia haluaa asua yksin, vaikka ovat parisuhteessa. Mikäs siinä, moni pariskunta asuu erillään. Tulee vaan pirun kalliiks Stefulle maksaa marokkolaisen lokin luxus-asumisesta. Kolme tonnia kuussa on järjetön summa vuokrakämpästä!
Olihan sekin tilanne kun Sofia majaili saunakamarissa että poliisit olivat hakeneet Stefun puhutteluun koska siellä Kivenlahdessa juhlittiin kovaäänisesti ja naisia oli juoksennellut ulkona ja joku Stefun "henkivartija" oli uhkaillut naapureita kun olivat valittaneet. Sofia sanoi että oli jotain ulkopuolisia paineita. Jännä nähdä paneeko kaikki nuo Espoon tapahtumat Martinan syyksi. Tai ainakin vihjailee.
Mua kyllä kiinnostaisi tuo ohjelma. Olisi ihan mukava nähdä kuinka Sofia valehtelee ja valkopesee itseään. Ja siinä samalla tulee totaalisesti nolanneeksi itsensä. Mutta minä en maksa centtiäkään jonkun marokkolaisen vahtaamisesta! Maltan kyllä odottaa, kunnes tuo ohjelma tulee ihan kaikkien katsottaviin. Yököttää jo ajatuskin, että menisin maksamaan siitä että saan taivastella Sofian "salaisuuksia". Enpä muuten usko että kovinkaan rehellisesti Soffa tuossa ohjelmassa esiintyy. Eiköhän tarkoitus ole vain valkopestä huumekohuissa ryvettynyttä golddiggeriä.
Stefu on valitettavasti parisuhderiippuvainen ja barbara osaa manipuloida Stefua. Stefu myös mustasukkainen, joten sohva osaa kääntää edukseen (vaatii laukkuja ja dinnereitä)