Äänestäkkee minnuu jatkammaan. Mie halluisin olla vielä vallan kahvassa. Isommat areenat meni ohi. Tiijät kyllä kuka on sheriffi!
Äänestä minua!
7
154
Vastaukset
- Anonyymi
Oletko kirjoituksen alottaja se eduskunnasta pudonnut rakennus rynderi Reijonen, vai se demari Kivivuori, joka ei muista, lopettaa olemasta kunnallisvaali ehdokkaana ?
- Anonyymi
Tän täytyy olla se pudokas. Sehän aktivoituu kerjäämään vaalien alla sääliä. Muuna aikana on ihan täys kyr*ä. Se muistisairas taas ei muistais kerjuukirjettä lähettää. Yrittääköhän se 50 v ennätystä? 6 v vielä puuttuu. On todella säälittävää kun näistä kumpikaan ei ymmärrä, että juna meni jo.
- Anonyymi
Kyllä kannatti haukkua natkuttaa, molemmat valittiin. Kuntalaisia kannattaa kuunnella, eikä räkyttää pusikosta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä kannatti haukkua natkuttaa, molemmat valittiin. Kuntalaisia kannattaa kuunnella, eikä räkyttää pusikosta.
Nöyristelijät nöyristelivät taas kuten aina. Liperissä mikään ei muutu. Ei muuta kun höyrykone taas päälle, siten liperissä toimitaan. Kummallekos sinä pyllistit perseesi?
- Anonyymi
Sittenhän teitä on kaks!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sittenhän teitä on kaks!
Mikä loistava oivallus! Tähän pyrittiinkin. Sinulle myönnetään Vuoden Papukaijamerkki ja ilmaiset pyyhkimet.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikä loistava oivallus! Tähän pyrittiinkin. Sinulle myönnetään Vuoden Papukaijamerkki ja ilmaiset pyyhkimet.
Hienoa että pääsit tavoitteisiisi. Eikä se vähennä suorituksen tasoa, että rima on alhaalla. Sulla niitä merkkejä ja pyyhkimiä riittää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1652581Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18727Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait208701Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22668