211 320 cdi akunkuva punaisella

Pari kertaa on käynnistyksen yhteydessä ruutuun tullut ilmoitus akusta. Se on punaisella pohjalla, mutta kaikki toimii silti hyvin. Sen verran on katsottu, että lataus pelaa hyvin ja pikkuakku on hyvässä kunnossa. Onkos moisesta kokemusta? Niin, ja iso akku on kolme vuotta vanha Varta agm.
2166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

akku alkaa olla lopuillaan

ens talvena nyykähtää viimeistään

Äänestä

Lataa se ja katso uusiutuuko pulma. Jos niin akkuliikkeeseen, mittaavat ja samalla voit tehdä akkukaupat jos tarvii. Mulla sökähti c 200 dieselissä jo kolmen vuoden ikäisenä. Meni kuiteski takuuseen. Jos mahis takuuseen vielä niin merkki/myyjäliikkeeseen yhteys ja sama homma.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pari kertaa on käynnistyksen yhteydessä ruutuun tullut ilmoitus akusta. Se on punaisella pohjalla, mutta kaikki toimii silti hyvin. Sen verran on katsottu, että lataus pelaa hyvin ja pikkuakku on hyvässä kunnossa. Onkos moisesta kokemusta? Niin, ja iso akku on kolme vuotta vanha Varta agm.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu