Pari kertaa on käynnistyksen yhteydessä ruutuun tullut ilmoitus akusta. Se on punaisella pohjalla, mutta kaikki toimii silti hyvin. Sen verran on katsottu, että lataus pelaa hyvin ja pikkuakku on hyvässä kunnossa. Onkos moisesta kokemusta? Niin, ja iso akku on kolme vuotta vanha Varta agm.
Vastaukset 2
- Anonyymi
akku alkaa olla lopuillaan
ens talvena nyykähtää viimeistään - Anonyymi
Lataa se ja katso uusiutuuko pulma. Jos niin akkuliikkeeseen, mittaavat ja samalla voit tehdä akkukaupat jos tarvii. Mulla sökähti c 200 dieselissä jo kolmen vuoden ikäisenä. Meni kuiteski takuuseen. Jos mahis takuuseen vielä niin merkki/myyjäliikkeeseen yhteys ja sama homma.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4222137- 2251898
- 1521572
- 1231416
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291256Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2591105- 114968
- 20955
- 75878
- 26745