Oletko tyytyväinen vaalituloksen?
Samoja henkilöitä uudelleen valittuna paljon, muuttuuko meno pudiksella?
Kunnallisvaalit
9
1024
Vastaukset
- Anonyymi
Kuka On Poistanut Kaikki Törky Jutut PerusSuomalaisista, Viikko tolkulla niitä samoja Herjauksia Pidettiin, ja nyt ne äkkiä katosi kaikki !
- Anonyymi
Poromiehet ja lähihoitajaopiskelijat ovat syyllisiä!
- Anonyymi
Millaiseksi sen sitten pitäisi muuttua?
- Anonyymi
Keskustan vallan alasajo on alkanut.
Seuraavissa vaaleissa Kepu kaatuu lisää.- Anonyymi
Kuntapolitiikka ei ole valtataistelua, vaan yhteisten asioiden hoitamista.
- Anonyymi
Olen tyytyväinen. Hyvä vaalitulos.
- Anonyymi
Melkein puolet valtuustosta on uusiutunut. Ei haittaa jos mukana on myös aikaisemmin valittuja,
- Anonyymi
Ei siellä takapajuisessa tuppukylässä mitään oikeaa demokratiaa ole. Samat kuppikunnat junailee asioita omaksi ja kavereidensa eduksi. Näin on ollut aina ja tulee olemaan.
Toinen juttu on se, että lestadiolaisten ja muiden uskovaisten pitäis pysyä pois politiikasta.- Anonyymi
"Ei siellä takapajuisessa tuppukylässä mitään oikeaa demokratiaa ole. Samat kuppikunnat junailee asioita omaksi ja kavereidensa eduksi. Näin on ollut aina ja tulee olemaan."
Tuollaisesta ei ole mitään näyttöä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741