Systema tulee

Kuulema venäläinen Systema laji tulee Savonlinnaan. Vetäjä Ladimir Kolsikova
852
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tulooko kamppailuakatemiaan ja mahtaako ne mittään jujitsumiehille saati kickboxing miehille?

Äänestä
  • Se bjj lady kyl kova

    Äänestä

Venäläinen itsepuolustuslaji

Äänestä

Bjj Jenny ja Komara ne kovat

Äänestä
  • Judolaji palomiehille ja muille sporttisille
    Taisi olla Bulgariasta tai Brasiliasta.

    Äänestä

Onko BJ sama kun BBJ?

Äänestä
  • BJ on Blow Job ja BBJ on Blow Blow Job. Eli Blow Job voimaperäisenä ja pidennettynä. Lasinpuhalluksestahan nuo termit tullevat:D

    Äänestä

Ladimir= Vladimir lol.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kuulema venäläinen Systema laji tulee Savonlinnaan. Vetäjä Ladimir Kolsikova

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu