Mistä saa testostereoita?

Ikää kun alkaa karttumaan niin tukka lähtee ja seks.halu hiipuu ja pitäis saada testostereoita mutta mistä sitä saa? Pitääkö käydä lääkärin resepti hakemassa.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tarkoitatko testattuja stereoita, vai testosteronia? Edellisiä saa Gigantista ja jälkimmäistä urologilta tai mistä tahansa pullistelukerhosta.

Äänestä
  • Ai saakeli tämä oli paras 😂🤣

    Äänestä

  • Katos!! Yksi tajusi! Pisteet siitä, eka pöljä joka vastasi ei älynnyt😂

    Äänestä

Parikymppinen hieho niin ei tartte muuta.

Äänestä

Radiossa oli ennen stereotesti jossa kuului toisinaan merkonoomin tikitystä milloin mistäkin suunnasta.

Äänestä

Eipä testosteroni sulle tukkaa tuo lisää, paremminkin estrogeeni, mutta sillä sitten alkaa tukan lisäksi tissitkin kasvamaan.

Äänestä
  • Tissit on jo tarpeeksi suuret mutta eipä pahitteeksi jos rintsikoiden koko suurenisi pari pykälää

    Äänestä

  • Tykkäät kumminkin!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ikää kun alkaa karttumaan niin tukka lähtee ja seks.halu hiipuu ja pitäis saada testostereoita mutta mistä sitä saa? Pitääkö käydä lääkärin resepti hakemassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu