Mikä vaiva Kari-Tapiolla?

Luin lehden otsikon,enkä viitsinyt ostaa.
31301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No mikäs muukaan kuin liiallinen alko-putki...

Äänestä

Puuttumatta mitenkään ko artistin itsekin rehellisesti tunnustamaan "ongelmaan", voi hänen sairautensa olla ihan muustakin johtuvaa, kuin korkin päälle astumisesta. Ja ihan sama oikeuskin sairastaa kuin tavallisella kadun tallaajalla. Monet pahansuopaiset eivät vain sitä soisi niin hänelle kuin toisillekaan meitä kranttua yleisöä nöyrästi palvelevana laulajana, vaan esittävät omat "diagnoosinsa"...

Äänestä
  • Jokaisella on oikeus sairastaa, mutta muistakaamme jos me aina haukumme toista, niin huomatkaa, että joku kostaa sen meille.
    Joudumme itse vaikeuksiin, ei saa mollata ketään, Kari on mukava mies, hän kestää syytökset, jotka joskus pitää paikkansa, mutta ei aina, mutta sellaista mollaamista tää elämä on.
    Yleistää ei saa!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Naapuri kirjoitti:

Luin lehden otsikon,enkä viitsinyt ostaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu