Sinulla katseen kestävä bikinivartalo?
Nainen onko
Anonyymi
18<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Kokeile pornosivustoja tällä kertaa. En jaksa sitä nyt seisottaa.
Ei taida olla. Mun vartaloa ei tarvii kenenkään katsella muutenkaan. En ole niin huomionkipeä.
Ei mun kropastani kenenkään silmät rikki mene. Tosin en ikinä pistäis päälleni bikineitä. En harrasta auringonottoa ja jos menen uimaan niin puen päälleni paremmin juuri uimiseen sopivan vaatekappaleen. Osa bikineistähän ei kestä edes vettä, eikä mulla ole tapana kulkea ulkosalla alusvaatteisillanikaan.
Ei ole, mutta ei ole kyllä bikineitäkään.
Olen siitä onnekas että minulla on omaa rantaa niin paljon että voin nakuilla miten huvittaa. Kauvan eläköön haja-asutusalue!
Onko minulla katseen kestävä vartalo? Ei tosiaan ole. Käytänkö bikineitä? Käytän. Näytänkö hyvältä? Ilmeisesti. 😁
Ennen olin paljon tyytyväisempi vartalooni, mutta nyt on sellainen jota ei oikein viitti esitellä pahemmin kellekään, niukinnaukin kun edes itselle kehtaa. Sitten voin myöhemmin uimahallissa polskia bikineillä kun on saanut hieman makkaroita pois. Prosessi on vielä pahasti kesken.
Uimapuku on paras uimiseen.
Jos "katseen kestävällä" tarkoitetaan normaalipainoista/hoikkaa vartaloa, ei ole. Tarvitsisin aika suuren painonpudotuksen ja kiinteytyksen, että tulisi sellainen "katseen kestävä". Kyllä jokaisen ihmisen keho silti katseen kestää, ei tarvitse kenenkään itseään alkaa piilottelemaan, olipa minkä kokoinen tahansa. Uimarannat, lenkkipolut ja kuntosalit ja kaikki muukin on tarkoitettu kaikenkokoisille. Laihtuaakseenkin kannattaa, pitää ja joutuu lähtemään ylös, ulos ja lenkille.
Itselleen pitää olla myös armollinen, vaikka omaa tilannetta (kehoaan ja painoaan) rehellisesti kannattaakin tarkastella. Harvempi kuitenkaan mikään fitnessmalli on. Monella naisilla ja miehillä on vähintäänkin ylipainoa merkittävään, vakavaan jopa sairaalloiseen lihavuuteen saakka. Sille kannattaa tietysti tehdä jotain ihan jo terveyssyistä.
Nou, on hellelakana ja uimassa puku.
Hitto noita miehiä🤣.. Mikä niitä vaivaa? Yks on puolitoista vuotta pyytänyt pikini kuvaa ja toinen pyysi duunis ottaa pikinisilleen😂😂 sama kuin pyydettäisiin miehiä ottaa uikkarit jalkaan et voidaan tsiikata.. Mitä sieltä löytyy.
Panomiehet haluu alastonkuvia ja puolalaston kuvin runkkailuunsa
😆😆😆😆 Toinen heistä onkin..., mutta joo ei saanut kuvaa.
Toivottavasti sen oman rakkaan mielestä on vaikkei olisikaan täydellinen tai ainakin näin sen pitäisi olla :)
On, mutta en pidä katseista/tuijottelusta.
Taivahan tosi mitä kysyt.
Vartalon mitat ja muodot saavat olla omanlaiset jokaisella. Suhteessa ei ole kurvit ykkössijalla, eikä bikinivartalo ole kaikkien miesten ykkösvaihtoehto.
Onko sinulla mies katseenkestävä vartalo?
On se ihan jees👍
Niin minullakin on ihan jees vartalo 😦