Siitä on kaksi vuotta..

sanoin sulle aamupäivällä.. sun käytös on jotenkin erilainen, mut haluaisin sut omakseni, blondi, silti..
359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No can do, honey. Ehkä seuraavassa elämässä. 💋

Äänestä

Hieman arveluttaa vaan tuo oudoksunta, siinä on jotain kummaa.

Äänestä

Erikoisia vastauksia tuossa edellä.. tulkoon nyt taas toistettua, ettei mulla sitten koskaan ole omia aloituksia ollut muualla kuin täällä -ihastuminen osiossa.

-aloittaja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

sanoin sulle aamupäivällä.. sun käytös on jotenkin erilainen, mut haluaisin sut omakseni, blondi, silti..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu