Missä Kouvolan kuumat kundit

Juu, olen muuttanut mun kaverin kanssa kesäksi Kouvolaan. Kesätöihin. Tänään tutustuttiin kaupunkiin, istuttiin ja käveltiin mm. kävelykadulla. Kesäksi olisi kiva tutustua paikallisiin kundeihin, ihan kaverina vaan. Mutta...missä ootte?
Missä on ne komeat lihaksikkaat kundit? Jos teillä on lihaksi ja jotain muutakin. Näyttäkää niitä, niitä on kiva katella ja naisten nautiskella.
Eli, tiukkaa vaatetusta vaan päälle. Iloa silmälle.
9788
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Minun lihakseni on tarkoitettu vain miesten katseltaviksi.

Äänestä

Menkää käyskille eli käyrälämmelle. Siellä nuoret miehet esittelevät yläkroppaansa. Alakropassa ei ilmeisesti ole mitä näyttää, siltä ainakin vaikuttaa.

Äänestä
  • Ei sitä ainoastaan ruumiin komeuden perässä pidä juosta, vaan myös luonteen. Kauniit idiootit eivät ole suosiossa.

    Äänestä

Ne on Voikkaalla ne leveäselkäiset ja tatuoidut kundit.

Äänestä

Ootte flikat nyt Kouvolassa. -Jos ymmärrätte mitä tarkoitan.....

Äänestä
  • Kyllä täällä muijia ja naisia on, mutta tuota käyttämääsi sanaa en enää tunnusta. Maailma kehittyy, ja kielen on kehityttävä mukana. Hieman kaksimielisesti sanottu, mutta siltä tämä lisääntymisvauhti näyttää - tunkevat vääriin reikiin.

    Äänestä

Hienoa, että myös miehet ovat alkaneet käyttämään tiukkoja kesähousuja ja shortseja, joissa muodot tulevat hyvin esille. Iloa silmälle!

Äänestä

Kyllähän tänään oli rohkeaa. Iloa silmälle. Toivottavasti tulet pian meille taas. Kiitos, mies! "Ne on siellä oikealla".

Äänestä

Kyllä on ollut ihana seurailla miesten rohkeutta. Tiukat shortsit, näkyy edestä ja takaa.























´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Juu, olen muuttanut mun kaverin kanssa kesäksi Kouvolaan. Kesätöihin. Tänään tutustuttiin kaupunkiin, istuttiin ja käveltiin mm. kävelykadulla. Kesäksi olisi kiva tutustua paikallisiin kundeihin, ihan kaverina vaan. Mutta...missä ootte?
Missä on ne komeat lihaksikkaat kundit? Jos teillä on lihaksi ja jotain muutakin. Näyttäkää niitä, niitä on kiva katella ja naisten nautiskella.
Eli, tiukkaa vaatetusta vaan päälle. Iloa silmälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu