Tiedätkö kaivattusi seksikumppanien määrän?
Gallupissa
Anonyymi
29<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
En tiedä. Enkä aio kyselläkään.
Paljon enemmän kuin itsellä. Eipä se mulle kuulu.
Tiedän luvun, joka on mulle kerrottu... siitä on aikaa. En tiedä oliko oikeasti laskenut, vai hrittikö vaan katu-uskottavan lukeman...
Ei kannata kaikkea uskoa mitä juorutaan.
Liikaa, ei kiitos.
En tiedä, eikä se minulle kuulukaan. Toki toivon, että hän olisi itseään ja muita kohdellut kunnioittavammin kuin useilla ja taas useilla seksikumppaneilla. Uskon hänellä olleen useita, enkä uskoisikaan muuta hänen luonteeltaan ja elämäntyylillään. Ja vaikkei se hyvä asia olekaan, ei ollenkaan, niin sitten se on niin.
Ei useat seksikumppanit kyllä ole ollenkaan kunniaksi miehelle, päinvastoin. Seksi on herkempää sellaisen kanssa, joka ei himojensa perässä mene tai retkahda irstailuun 😝
Ihailunhaluinen ja huomiohakuinen rakkikoira liikenteessä 😝
Ja se olet ihan sinä, joka kuvittelet olevasi mestari lajissasi, vaikka räävit tuntemattomille osumatta koskaan kohteeseen. Sivusta.
Kokeneelle kokenutta ja kokemattomalle kokematonta.
En halua sellaisen kanssa mitään joka uittaa munaansa ties mihin.
Ei tuo kyllä kivaa olekaan 🙄
Mulla ei ole nainen yhtään ketään ollut. Koen sen itse tosi hyväksi. En silti ole ollut puhdas sydämeltäni. Et ole ollut ainoa sydämessäni. Anna anteeksi, tiedän että se loukkaa. Kadun loppuelämäni.
Nyt mulla on kaivattu😍.. No en, eikä mua kiinnosta.. Sellaisella ei ole merkitystä.
Kyllä sillä on jo ihan tautienkin vuoksi!
Aa okei, kellä tahansa voi olla mikä tahansa. Jokainen pitääkööt itsestänsä huolta jotta on puhdas, mä en valitsekkaan sellaisia. Toki ei sitä ulospäin näe, mutta... Hän ei ainakaan ole sellainen 💞 kiltti kiltti..
Hyvä kun luottoa riittää. Kaikki ei aina ole sitä mitä voisi luulla…
Elänyt jo jonkin aikaa... Tiedän!!! Olen elämäni aikana törmännyt vaikka mihin, mutta nyt.... En usein löydä edes sellaisia josta voisin olla kiinnostunut. Se on harvinaista!
Ihan miten vaan …
Kaikki ei todellakaan ole miltä näyttää sekin jo nähty🤦♀️, mutta nyt jos koskaan.. Se alkoikin vähän erillä tavalla kuin aijempi.
Lopeta tuo lässytys
Okkkkkk, saahan sitä olla onnellinen ja se nyt vaan näkyy ja kuuluu.
Tämä niin totta!
sanoo itse sen kokenut
Veikkaan että 50 kuten nykyään nuorilla naisilla keskimäärin on.
Hyi helvetti!
Vapaa-ajatellessa kateellisia ilmaantuu saman verran.
Vähemmän kuin mulla.
On sulla ongelmat
Kukaan ei horo.persiistä tykkää.
Tiedän
En tiedä, enkä halua tietääkään.