Tumma mies, jota tapaan töiden kautta satunnaisesti, on nostanut mielenkiintoani. Minkälaisia ajatuksia hänessä herätän ja mitä tapahtuu? Vastaan varmasti takaisin.
Vaihto yhdelle
Anonyymi
8208
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Eli ymmärsinkö oikein että olet jonkun sortin ennustaja? Jos olet niin sinun pitäisi tietää, että ihmisen ajatuksia ei pysty lukemaan. Ei kukaan eikä mikään. Itseäni jopa ärsyttää miten moni tuota kysyy. Ja EI ajatuksia ei pysty lukemaan.
Hyvin vahva seksuaalinen jännite. Pelkäätkö katsoa kuinka käy? Näen siis naisen jolla kädet silmien päällä. Työasioita saa minulle katsoa.
Älä jauha paskaa. Et tiedä mitä joku ajattelee. Etkä sinä ole mikään jumala jolla on tuollainen kyky koska sitä ei ole edes jumalalla, eli ihan satuolento. Täällä pystyy kuka vaan anonyymisti esittää ihan mitä vaan. Ennustajaa on varmaan kiva esittää
Miks sä pyörit täällä palstalla?
Uusi työmahdollisuus, joka tulee puun takaa. Yllätys on päälimmäisenä. Tämä siirto vaatii rohkeutta, mutta sinulla on kykyä nähdä asiat isossa kuvassa. Haaste heitetään, uskallatko tarttua siihen. Kiitos Sinulle.
Siksi että OIKEASTI näen asioita selvännäöllä. Ja ajatuksia ei pysty lukemaan ei sitten niin ketään/kukaan. ja se on Fakta ja jos on aito näkijä kertoo asiakkaale että ajatuksia ei pysty lukemaan. Ja minua kiinnostaa mitä täällä kirjoitetaan ja välillä kyllä senlaista sontaa että hallelujaa. Mutta näkijää voi kyllä esittää ja teeskennellä. Kai se joskus on sitten niin mielenkiintoista
Samaa mieltä, ajatuksia ei voi lukea mutta niitä voi tavallaan katsoa
Ihmettelen moraalia, mies on varattu mikset katsele vapaita ihmisiä hauskanpitoosi. Haluatko satuttaa montaa ihmistä oman egosi tähden ? Et ole näkijä ja tämänkaltaiset höpötykset kyllä aikuiset ihmiset voisi kokonaan lopettaa.