https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/2f1cf278-59f9-45ec-b801-e6e3a2aa3791
Ottakaa tuosta mallia. Hyvää ja railakasta juhannusta kaikille. Juhlitaan nyt, kun huomisesta ei taas tiedä.
Ottakaa tuosta mallia. Hyvää ja railakasta juhannusta kaikille. Juhlitaan nyt, kun huomisesta ei taas tiedä.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Olipahan ainakin surkeimmat esiintyjät ikinä himoksella ja porukka tuhlaa rahansa tommosiin elähtäneisiin esiintyjiin..
Täysin dorka ja älyvapaa pölvästi tuollainen keskekasvuinen märkäkorva on.
Normaali ihminen olisi jäänyt karanteeniin.
Vaan sussa ei ole mitään normaalia buuaahaa
Mun mielestä voijaan hyvin tehä niin, että me jotka halutaan juhlia ja bilettää. Ja sitten varovaiset ja huolissaan ovelat ovat poissa. Ei tarvi tulla bilettään. Silloin molemmat saa mitä haluaa. Me kannetaan sitten nahoissamme, jos tulee tartunta. Osa sairastuu vakavasti, joku saattaa kuollakin, mutta meitä on kymmeniä tuhansia ympäri Suomen. Kokonaisuus on plussalla. Eläkää, jos haluutte!
Huomioithan että te bilettäjät ja vastuuttomasti toimijat tartutatte myös muita.
Mielestäni se tai ne jotka tarkoituksillesti levittää tautia tulisi laittaa vastuuseen teoistaan
vapaus rangaistus tai riittävän suuri korvaus yhteiskunnalle. Artistin kommentit ala arvoisia tarvii toivoa että hänen lähipiiriin osuu erittäin vakava tapaus niin oppii poika toimiin oikeen ja näytelköön anustaan vaikka uimarannalla
Vaihda jo levyä länkytät tuota samaa tuubaa päivästä toiseen
Tuon kun lukee niin ymmärtää miksi tauti leviää globaalisti. Sen aiheuttaa ahne ja itsekäs ihminen itse omilla toimillaan, samanlaista meillä ja ulkomailla.
Niin ne taudit leviää siellä koipien välissäkin jos ei kumiukkoa käytä
Matkailurahaa Jämsään ennemmin kuin koronasulkua. Ehdottomasti näin.
Siis lisää massia kera koronan
Me tarvitaan matkailutuloja. Nyt kun ei tehtaitakaan enää oo.
Himos hönöt suksikoon suolle...
Jämsää saastuttamasta
Teitä ei tarvita täällä.
Painukaa hel..... Tiin
Pimeetä porukkaa.
Miksi vastustat, että Jämsään tulis rahaa?