Hauska nähdä kun porttoilusta julkipuhuminen aiheuttaa ulinaa kiertoilmaisijoissa. Omistakaa se porttoilunne ja myöntäkää ylpeästi että ikävöintinne on oikeasti vain halpahintaista kyltymättömyyttä. Olkaa edes kerran elämässänne totuudellisia itsestänne.
Ikävöinnin kahdet kasvot
Anonyymi
11<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ei ole helppoa moraalittomalla naisella nykymaailmassa.
Sovinismi on sairaus.
Millä tavalla moraalittomalla?
Voivoi! Onko noin järkyttävää huomata että naisiakin pa*ettaa ja naisetkin nauttivat seksistä? Naiset voivat jops itse valita seksikumppaninsa !
Kääntykää pois synneistänne. Katukaa niitä ja rukoilkaa anteeksiantoa ja apua niiden voittamiseen Jeesukselta. Muuten te joudutte kadotukseen. Yhtälailla se kuka on huora ajatuksiltaan kuin teoiltaan. Myös se joka paheksuu toisia mutta ei omia syntejään.
Kirjoitat hirveän epäselvästi. Yrität liikaa.
Sisaret, pankaa ja täyttäkää maa.
Itse liian vanha
Kannatetaan!!
Haaveilet mahdottomuuksia osoittamatta minkäänlaista tietämystä. "Yrittänyttä ei laiteta" kannattaa pitää mielessä ettei totuus vääristy.
Kiertoilmaisijoissa? Taidat olla siinä ihan mestari.
Lapset tulloo... syntyy taas ehkä kolme mutta sitä ennen kipujen takia lääkäriin...
Ei porttoilua ennee...Ei..
En ikävöi yhtä .
En tiedä ikävöinkö ketteen koska kasvatan pojan tai lapset itse jos niitä saan.
Saan olla onnellinen ja iloinen äiti jos min6sta siltä tuntuu.
Ja varmasti myös suutun jostakin kunhan tieteis m7stä??