Oon varmaan hullu

Ku aattelen näin mutt olitkohan sä mun vuokseni siellä? ❤️
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Missä olin

Äänestä

Sori mut olin sun kaverin takia siellä.

Äänestä
  • Hänellä kun ei ole tota teidän tatuointia.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Hänellä kun ei ole tota teidän tatuointia.

    Mulla on sulle uus nimi

    Luigi

    Rakas Luigi

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mulla on sulle uus nimi

    Luigi

    Rakas Luigi

    Ai et Luigi niin pian kuin pääset karkuun?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ku aattelen näin mutt olitkohan sä mun vuokseni siellä? ❤️

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu