Keskusta, enemmän ymmärrystä

Ja toki sivistynyt käyttäytyminen ovat tyypillisiä Keskustan ihmisille.
5133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oikeassa olet!

Äänestä

Voi olla joko oikeasti tai tekosivistynyt.

Äänestä
  • Olisiko lestakepu Lohi peräti sateenkaarirautu? Lestaperheissä ei pilteillä ole hauskaa..

    Äänestä

Ymmärrän myös niitä jotla luulevat itsestään liikoja.

Äänestä

Myös tsadilaisten ahdistusta ymmärrän.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja toki sivistynyt käyttäytyminen ovat tyypillisiä Keskustan ihmisille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu