Varokaa mitä sanotte

Anonyymi

Haapajärvellä ei passaa ääneen sanoa ettei tykkää homoista ja pride aatteen ihannoinnista, tulee heti haukkumiset niskaan. Jostain syystä joidenki mielestä on niin ihanaa kun homot nostetaan jalustalle ja niitä ylistetään ja kaikkien pitäisi tykätä ja olla onnessaan.

1

159

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      mennyt tämä homo kulttuuri aivanliianpitkälle,miksi homojen pitää pitää kauheeta metakkia siitä että on homo,eihän heterokaan huuvajokakolkassa ja kannajotain lippua minä olen hetero,mitäenempi homot huutaaja vouhottaa sitä enempi niitä aletaan syrjiä,voisivat ollaniinkuin muutkin ihmiset.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      73
      2328
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      36
      1912
    3. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      100
      1201
    4. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      47
      965
    5. Ajatuksia

      Mitä ajatuksia hän herättää tänään?
      Ikävä
      91
      892
    6. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      26
      837
    7. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      29
      700
    8. Äimän käki

      Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,
      Sinkut
      146
      692
    9. Katse

      Miltä se tuntuu, kun hän katsoo sinua?
      Ikävä
      41
      685
    10. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      56
      598
    Aihe