Miljonääriä huittisisa?

Anonyymi

Tiedustelisin, onko huittisisa yhtään miljonääriä? Olen siis aikeissa sellaiseksi ruveta ja mahrolliseen miljonääriklupiin huittisisa minulle saa liittymiskuponkin lähettää!
Valaisen hieman uutta liikeireaa millä miljonääriksi tulen.
En levitäkkään enää kaikkia liätteitä huittisten savimaapeltoihin vaan käytän sijanpaskasta vapautuvan metaanin piopolttoaineena sähkön tuattamiseen! Kehittämäni polttokennopoltin tuattaa paskasta pyärintäliikettä, joka pualestansa pyärittää akrekaatia!
akrekaatin tuattamaa sähköä ei suinkaan myyrä valtakunnanverkkoon, vaan sillä käytetään tietokoneita jotka tekevät louhintatyötä virtuaalivaluutan,pitkoinin, louhimisen parissa!
Näin siis ilmainen sijanpaska alkaa tuottamaan miljoonia virtuaalirahhaa virtuaalitililleni!

4

834

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaikki isovattaset kuuskypää täyttäneet yritysjohtajat kuuluu millikerhoon. Nuaremmat kuuluu myäs mut toiseen kerhoon kun niillä on velkaa miljoonia!

    • Liikeideasi on hiukan myöhässä. Se on ollut käytössä Vampulassa, "Vambio", siinä Salmenojalla jo vuosia. Mutta jatka ihmeessä keksijäntyötäsi; alku aina hankalaa, ja voithan sinä keksiä sitä lisää!

      • Anonyymi

        Vampio ei tiätääkseni louhi paskankäryllä pitkoineja!


    • Anonyymi

      Tervetuloa vaan tänne miljonäärikerhoon. Oon siihen kuulunut jo kymmenen vuotta....ja sosiaaliakat huutaa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      73
      5027
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      105
      3535
    3. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      40
      3426
    4. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      51
      2984
    5. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2748
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      7
      2219
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      24
      2081
    8. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      199
      1990
    9. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      408
      1610
    10. Huomenta kulta

      En mä halunnut sulle ilkeillä,päinvastoin. Miks mä niin tekisin ku rakastan sua ❤️ mut anteeksi jos ilmaisin itseäni huo
      Ikävä
      9
      1528
    Aihe