Tiedustelisin, onko huittisisa yhtään miljonääriä? Olen siis aikeissa sellaiseksi ruveta ja mahrolliseen miljonääriklupiin huittisisa minulle saa liittymiskuponkin lähettää!
Valaisen hieman uutta liikeireaa millä miljonääriksi tulen.
En levitäkkään enää kaikkia liätteitä huittisten savimaapeltoihin vaan käytän sijanpaskasta vapautuvan metaanin piopolttoaineena sähkön tuattamiseen! Kehittämäni polttokennopoltin tuattaa paskasta pyärintäliikettä, joka pualestansa pyärittää akrekaatia!
akrekaatin tuattamaa sähköä ei suinkaan myyrä valtakunnanverkkoon, vaan sillä käytetään tietokoneita jotka tekevät louhintatyötä virtuaalivaluutan,pitkoinin, louhimisen parissa!
Näin siis ilmainen sijanpaska alkaa tuottamaan miljoonia virtuaalirahhaa virtuaalitililleni!
Miljonääriä huittisisa?
Anonyymi
4
881
Vastaukset
- Anonyymi
Kaikki isovattaset kuuskypää täyttäneet yritysjohtajat kuuluu millikerhoon. Nuaremmat kuuluu myäs mut toiseen kerhoon kun niillä on velkaa miljoonia!
Liikeideasi on hiukan myöhässä. Se on ollut käytössä Vampulassa, "Vambio", siinä Salmenojalla jo vuosia. Mutta jatka ihmeessä keksijäntyötäsi; alku aina hankalaa, ja voithan sinä keksiä sitä lisää!
- Anonyymi
Vampio ei tiätääkseni louhi paskankäryllä pitkoineja!
- Anonyymi
Tervetuloa vaan tänne miljonäärikerhoon. Oon siihen kuulunut jo kymmenen vuotta....ja sosiaaliakat huutaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3253805Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1283550Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku42240- 1111638
Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181548Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241299Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j136917Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit99870Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta77797- 86741