Miljonääriä huittisisa?

Anonyymi

Tiedustelisin, onko huittisisa yhtään miljonääriä? Olen siis aikeissa sellaiseksi ruveta ja mahrolliseen miljonääriklupiin huittisisa minulle saa liittymiskuponkin lähettää!
Valaisen hieman uutta liikeireaa millä miljonääriksi tulen.
En levitäkkään enää kaikkia liätteitä huittisten savimaapeltoihin vaan käytän sijanpaskasta vapautuvan metaanin piopolttoaineena sähkön tuattamiseen! Kehittämäni polttokennopoltin tuattaa paskasta pyärintäliikettä, joka pualestansa pyärittää akrekaatia!
akrekaatin tuattamaa sähköä ei suinkaan myyrä valtakunnanverkkoon, vaan sillä käytetään tietokoneita jotka tekevät louhintatyötä virtuaalivaluutan,pitkoinin, louhimisen parissa!
Näin siis ilmainen sijanpaska alkaa tuottamaan miljoonia virtuaalirahhaa virtuaalitililleni!

4

869

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaikki isovattaset kuuskypää täyttäneet yritysjohtajat kuuluu millikerhoon. Nuaremmat kuuluu myäs mut toiseen kerhoon kun niillä on velkaa miljoonia!

    • Liikeideasi on hiukan myöhässä. Se on ollut käytössä Vampulassa, "Vambio", siinä Salmenojalla jo vuosia. Mutta jatka ihmeessä keksijäntyötäsi; alku aina hankalaa, ja voithan sinä keksiä sitä lisää!

      • Anonyymi

        Vampio ei tiätääkseni louhi paskankäryllä pitkoineja!


    • Anonyymi

      Tervetuloa vaan tänne miljonäärikerhoon. Oon siihen kuulunut jo kymmenen vuotta....ja sosiaaliakat huutaa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      67
      2493
    2. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      105
      2157
    3. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      2137
    4. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      97
      2097
    5. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      8
      2036
    6. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1885
    7. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      584
      1836
    8. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      107
      1793
    9. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      17
      1657
    10. Kemet lomautukset

      Onkohan tuo oikein lain mukaista toimintaa jatkaa jo lomautettuina olevien uudelleen lomautusta yhdenvertaisuuden ja tas
      Suomussalmi
      41
      1433
    Aihe