Tiedustelisin, onko huittisisa yhtään miljonääriä? Olen siis aikeissa sellaiseksi ruveta ja mahrolliseen miljonääriklupiin huittisisa minulle saa liittymiskuponkin lähettää!
Valaisen hieman uutta liikeireaa millä miljonääriksi tulen.
En levitäkkään enää kaikkia liätteitä huittisten savimaapeltoihin vaan käytän sijanpaskasta vapautuvan metaanin piopolttoaineena sähkön tuattamiseen! Kehittämäni polttokennopoltin tuattaa paskasta pyärintäliikettä, joka pualestansa pyärittää akrekaatia!
akrekaatin tuattamaa sähköä ei suinkaan myyrä valtakunnanverkkoon, vaan sillä käytetään tietokoneita jotka tekevät louhintatyötä virtuaalivaluutan,pitkoinin, louhimisen parissa!
Näin siis ilmainen sijanpaska alkaa tuottamaan miljoonia virtuaalirahhaa virtuaalitililleni!
Miljonääriä huittisisa?
Anonyymi
4
849
Vastaukset
- Anonyymi
Kaikki isovattaset kuuskypää täyttäneet yritysjohtajat kuuluu millikerhoon. Nuaremmat kuuluu myäs mut toiseen kerhoon kun niillä on velkaa miljoonia!
Liikeideasi on hiukan myöhässä. Se on ollut käytössä Vampulassa, "Vambio", siinä Salmenojalla jo vuosia. Mutta jatka ihmeessä keksijäntyötäsi; alku aina hankalaa, ja voithan sinä keksiä sitä lisää!
- Anonyymi
Vampio ei tiätääkseni louhi paskankäryllä pitkoineja!
- Anonyymi
Tervetuloa vaan tänne miljonäärikerhoon. Oon siihen kuulunut jo kymmenen vuotta....ja sosiaaliakat huutaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....23710250Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen664793Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht1534231Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu1544158- 2264152
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik783345Sebu Tynkkynen vaatii Ulkopoliittisen instituutin rahoituksen leikkaamista
kun UPI:n tutkija kritisoi Tynkkystä, Mikä Trump tuo Tynkkynen oikein luulee olevansa? https://www.iltalehti.fi/politi122786Keskisarja kiihotti persuja kansanryhmää vastaan
Rikoksen vakavuutta lisää se, että Keskisarja toimii eduskuntapuolueen puheenjohtajana, jonka puheilla on enemmän painoa302619Aamun Riikka: sakset tiputtavat 31 000 lasta köyhyysrajan alle
✂️ STM:n tuoreen arvion mukaan Riikan leikkaukset pudottavat peräti 31 000 lasta köyhyysrajan alle, kun aikaisempi THL402479Kolmepäiväinen työviikko on kulman takana
Zoomin toimitusjohtajan mukaan tekoäly alkaa olla monissa työtehtävissä niin tehokas, että ihmiset voivat pudottaa työpä12475