Minkälainen ihminen haluaa että etelän lomalaiset pesevät takapuolensa kun tulevat Pyhäjärvelle? Ei siis ole väliä onko mies vai nainen , kunhan on puhdas hanuri. No tuon alan sankareistahan tämä kylä tunnetaan. Mutta onko tälläistä mainetta pakko pitää yllä?
Ihme sakkia Pyhäjärvellä?
14
747
Vastaukset
- Anonyymi
Pesen minä ja välillä pyyhin. Vaikka vain asunkin täällä. Mukavampi on istuskella.
- Anonyymi
Mitä rasvaa kantsii ostaa?
- Anonyymi
Aloittaja on jollain lailla sairas yksilö.
Olisi parempi, kun jättäisitte reagoimatta typeryyksiin.
Sillä päsee eroon, tuon alan perversseistä.- Anonyymi
Joku toinen on kyllä ensin kehoittanut Suomi24pyhäjärvi sivuilla lomalaisia psemään takapuolensa??? Miten sen asian ihmettely voi kenestäkään tehdä sairaamman kuin esim. sinä olet? Ja onko sinulla lääketieteellistä pätevyyttä todeta ketään sairaaksi? Epäilen vahvasti. Eli jatka vaan kalsarien nuuhkimista ja tirkistele naapuria.
- Anonyymi
En ymmärrä, mi tä tuokin aloitus tarkoittaa .
- Anonyymi
Se tarkoittaa että jos oranssi mopokypärä ärsyttää ja on pötköpaita päällä niin silloin kannattaa ottaa elämän ohjeita Taloussanomista . Ja lisäksi kannattaa narista kaikesta .
- Anonyymi
Eipä näy veteliä. Ei tohi tulla kuten tiedettiin
- Anonyymi
Ei vetelä kestä totuutta
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 407347
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka533662Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu463534- 623288
- 512974
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/512802Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342799Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302464IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1851810- 471531