nykyinen korealainen on kyllä toiminut luotetavasti mutta kun on tasaperä niin aina takalasi aina talvella lumen peitossa ja kesällä on aina pölyinen niin että siitä ei näy läpi niin pitäisi kunnon vaihtaa kunnon sedan malliin joko volvo s60 tai mazda 6 kumpi toimii varvemmin ?
Vastaukset 2
- Anonyymi
Vai luotettavuusko on auton valinnassa tärkeintä? Sitähän ei voi kukaan tietää nykyautoista. Volvo on ainakin autona aivan toista luokkaa ajoltaan ja mukavuudeltaan.
- Anonyymi
Eiköhän nuo mainitsemasi ole luotettavia. Mutta tyyli, persoonallisuus, ajamisen riemu, laatu ja luotettavuus niin minä kyllä 45 000- 50 000 € luokasta ostaisin Alfa Romeo Giulian.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1091340
- 45911
Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....50736Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r131696- 70666
- 67616
- 53597
- 55555
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.94485Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?20480- 34467
Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32458Mitä jos...
Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät142453Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?115453Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e92451- 5448
- 49447
- 51445
- 52403
- 42400