Kirsi ja Joose sekä Iines ja Teemu olivat ystävyksiä jo lapsuudesta saakka. Vaikka olivatkin selkeästi kaksi paria, yhtä selvänä pidettiin murrosiästä lähtien, että tavattaessa oltiin aina toisen kanssa yhdynnässä, mutta kahdestaan oman. Tytöillä ei ollut keskenään minkäänlaista kilpailua, ei myöskään pojilla, sillä tytöt pyrkivät ajattelemaan vain sitä, miten voisivat olla mahdollisimman herttaisia pojille, ja pojat tytöille.
Ystävyys vain syveni vuosien varrella. Vietettiin yhdessä paljon aikaa, sekä vieraillen, että retkeillen ja mökkeillen. Kun asettuivat aikanaan omaan kotiin, ystävyys edelleen jatkui. Parinvaihto ei tuonut ns. vaihtelua, koska siihen oli vakiinnuttu jo vuosia sitten, mutta se oli välttömätön seuraus parien hyvästä ystävyydestä.
Kaikki olivat lukeneet kirjansa ja ymmärsivät, että seksiä ei voi piristää pitkäaikaisesti, mutta toistensa puolisoitten kanssa herttailu oli entistä lujemmin kasvattanut parit koko elämän ajaksi yhteen. Ei ollut myöskään oman, eikä toisen puolison suhteen mitään yliodotuksia. Pidettiin selvänä, että seksi kiihkeän alun jälkeen pikkuhiljaa vähenee, kunnes mahdollisesti kokonaan loppuu, mutta keskinäinen ystävyys ja rakkaus lisääntyy.
Oli paljon alan kirjallisuutta. Tietoa oli. Oli selkeästi tiedossa, mitä tuleman pitää, ja kun muuta ei odotettukaan, sekä kotoinen, että vierailuseksi oli enemmän kuin rakkaudellista.
Kirsi että Iines käyttivät e-pillereitä. Olivat molempien miesten kanssa yhdynnässä siten, että miehet saattoivat työntää aivan paljaan kyrvän naisten emättimeen. Tämä ei tehnyt ainoastaan miesten oloa miellyttäväksi. Myös naiset olivat ehdottomasti sitä mieltä, että paljaan kyrvän tunto vitussa oli paljon herkempi ja herttaisempi kuin kortongin. Oli montakin kertaa juteltu ja iloittu ihanista tuntemuksista.
Mietittiin myös sitä, oliko naisten syytä yhdenaikaistaa kuukautiskierto pillerien avulla vai toimia päinvastoin. Vaikka sekä miehet että naiset yleensä pitivät yhdynnästä myös kuukautisten aikana, siskot eivät joskus syttyneet yhdyntään tai jopa olivat kipeinäkin. Jotta näin ei kävisi molemmille siskoille yhtaikaa, tultiin siihen tulokseen, että kuukautiset pidettiin eri aikaan. Silloin toinen sisko antoi vittua molemmille miehille hiukan useammin.
Yhdessä oli myös mietitty myös lapsen saamista. Tultiin siihen tulokseen, että kumpikin pari haluaa yhden lapsen. Ei jätetty sattuman varaan, kumpi on kummankin isä. Kun pillerit oli lopetettu ensin Iinekseltä, Teemu jatkoi normaalia yhdyntää mutta Joose hyväili Iineksen vittua orgasmiin asti tai käytti yhdynnässä kortsua. Kun Ines oli testin mukaan raskaana, Joose saattoi taas yhtyä Iineksenkin kanssa normaaliin tapaan.
Kaksi viikkoa myöhemmin lopetettiin Kirsin pillerit, ja toimittiin vastaavasti. Tytöt tulivat raskaaksi puolentoista kuukauden välein, ensin Iines.
Huomasivat merkillisen ilmiön. Kun tytöt odottivat lasta omalle miehelleen, teki kuitenkin raskausaikana mieli olla yhdynnässä useammin kuin oman miehen kanssa kotioloissa. Saman huomasivat myös miehet.
Tuntui erityisen miellyttävältä olla yhdynnässä siskon kanssa, joka oli raskaana omalle miehelleen. Siksi oltiinkin vierailulla toisen luona lähes päivittäin, herttailtiin ajatellen tulevia lapsia, ja yhdyttiin toisen puolison kanssa jopa enemmän kuin oman.
Tuntui kuin tuleva lapsi olisi myös oma, vaikka sillä onkin toisen miehen perintötekijät. Mutta läheisyyden tunteen mukaan sekin oli yhtä lailla oma kuin toinen lapsi, jolla olisi omat geenit. Yhdyntää harrastettiin niin pitkälle, kuin se oli mahdollista. Sen jälkeen vielä hyväiltiin vaimon ja ystäväparin vaimon sukupuolielimiä, kunnes oli lähtö synnytyslaitokselle.
Laitokselle pääsi vain yksi seuralainen. Siihen valikoitui ilman muuta oma mies. Teemu otti kuitenkin Iineksen synnytyksestä paljon kuvia, joista antoi kopiot sekä Kirsin että Joosen kännykkään. Syntyi hyväkuntoinen poika, joka sai nimekseen Taavi.
Kun Kirsin aika tuli puolentoista kuukautta myöhemmin, tuli tyttö ja nimeksi annettiin Veera. Joosekin otti kuvia ja jakoi Iinekselle ja Teemulle.
Juteltiin. Tultiin siihen käsitykseen, että sryybyläisille puhuttiin seksiasioista aivan normaalisti ja mitään salaamatta. Eivät he aluksi ymmärtäisi juuri mitään, mutta jos näin meneteltäisiin, he tulisivat tuntemaan seksiasiat luontevasti. Oli monikin vanhempi ajatellut puhua sitten, "kun snadi ymmärtää", mutta sellaisen käsitys oli valunut hiekkaan.
Ei koskaan ollut tuntunut, että sryyby bonjaa, joten kertomista oli siirretty aina eteenpäin, kunnes oli jo aivan liian myöhä. "Opettaminen" olisi kankeata, kun oli jo luultavaa että snadi oli jo imenyt muualta runsasta tietoa. Pahin oli, että keskusteluyhteys seksiasioista oli menetetty lopullisesti.
Kirsi ja Joose, Iines ja Teemu ajattelivat päättävästi, että tämä karikko vältetään. He tulivat myös siihen tulokseen, että herttailusta toisen puolison kanssa puhutaan aivan avoimesti, jotteivät snadilaiset luulisi...
Kirsin ja Joosen sekä Iineksen ja Teemun herttailu
1
2285
Vastaukset 1
Kirsin ja Joosen sekä Iineksen ja Teemun herttailu 2
...että vanhemmat tekevät jotakin sopimatonta. Näin Veera ja Taavi oppivat jo pienestä lähtien pitämään seksin laajentumista luonnollisena ystävyyden seurauksena. Sen vain fossiilit pyysivät heiltä, etteivät huutelisi kylillä, koska pahantahtoisten ihmisten korville se ei ole tarkoitettu.
Snadilaiset kasvoivat siihen ikään, että saattoivat leikkiä ilman valvontaakin. Kun seksi alkoi kiinnostaa, tulivat lääkäri- ja kotileikit ohjelmaan. Fossiilit suhtautuivat niihin myönteisesti, joten snadilaisten ei edes tarvinnut salata, mikä kiinnosti. Kaikki oli niin helppoa ja avointa.
Vierailut jatkuivat, kuten ennenkin. Kului runsaat kaksikymmentä vuotta herttailessa. Kirsi ja Joose olivat taas kerran Iineksen ja Teemun luona. Joose yritti tavalliseen tapaan yhtyä Iineksen kanssa, mutta ei ottanutkaan eteen. Joose oli kyllä seksuaalisesti kiihottunut, mutta ei vain seissyt.
Iines hyväili Joosen kyrpää, sai sen hiukan nousemaan, mutta ei siinä määrin, että olisi voinut yhtyä. Herttainen kun Iines oli, kehotti, että Joose ajattelisi ketä tahansa kiihottavia naisia, ja kuinka katselee heidän vittuaan ja harrastaa seksiä heidän kanssaan. Iines sanoi, että voi aivan vapaasti puhua fantasioistaankin.
Vaikka Joose ei saavuttanut täyttä erektiota, hän kuitenkin kiihottui puhuessaan ja Iineksen hyväillessä, että sai kiihkeän orgasmin. Sanoi Iinekselle: "Oletpa sinä suloinen. Nyt minä hyväilen sinun sukupuolielimiäsi. Saat ajatella mitä tahansa ja ääneen. Iines ajatteli poikia joille oli antanut vittua nuorten bileissä ja nykyisiä irstaitakin miehiä. Hän kiihottui ja sai mahtavan orgasmin.
Joose lausui, että kyllä hän on ottanut lukuun, että jossakin vaiheessa keuliminen harventuu, ja voi olla, että se loppuu kokonaan. Jos niin käy, nautimme ainakin naisten suloisen vitun kauneudesta ja kiihottavuudesta. Me taas olemme valmiit hyväilemään heitä niin pitkään kuin haluavat, ja vaikka eivät saisi enää orgasmiakaan.
Teemu oli juuri nuolemassa Kirsin vittua: "Seksi voi vähetä, ja luonnollista onkin, mutta ystävyys ei vähene."
Seksi todellakin väheni, mutta vastoin odotuksia se ei koskaan loppunut kokonaan.
Sryybyläiset Veera ja Taavi olivat jo kasvaneet aikuisiksi, olivat kiintyneet toisiinsa, mutta molemmat olivat silloin tällöin yhdynnässä jonkun muunkin kanssa. Parinvaihtoa olisivat varmaan harrastaneetkin, mutta eivät löytäneet mieluista paria, joka olisi ollut samalla aallolla kuin he. Vaikka olivat syvästi kiintyneet toisiinsa, eivät halunneet sitoa toisiaan.
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Moottoripyöräonnettomuus
Mopomiitissä tapahtunut onnettomuus ja uutisointi. Ajoradan ylityksen vaarallisuudesta ei mitään uutisointia. Ei myöskää62763Ampuminen kylpylässä
Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa25720- 153717
Uusi ruokapaikka
Tuleeko Haapavedelle uusi lounaspaikka ,haetaan kokkia? Uusi firma kyseessä27698Jos oikeasti haluat mies
Tiedät mitä on tehtävä. Luotan, että etenet jos haluat. En voi tehdä enää mitään kun ei ole numeroasi.98692Miten sinä voit?
Kysytkö kukaan sitä sinulta? Olen huomannut, että jos kohtaa empaattisen ihmisen ja hän kysyy noin, saattaa padot murtua93667Kerro minulle totuus
Minä haluan kuulla sen nyt. Kenen kanssa sinä olet nykyisin, ja miksi jätit minut? 🐒193626- 22582
- 61562
VILLISIKALAUMA TULOSSA IISALMEEN
Yle: Poliisi varoittaa Iisalmen keskustaa lähestyvästä villisikalaumasta Poliisi on pyytänyt Pohjois-Savossa Iisalmessa40539Hautakivien massapoisto aloitettu Härkökankaan vanhalla hautausmaalla kaikessa hiljaisuudessa!
Suomussalmen seurakunnan kirkkoneuvosto on tehnyt historiansa surullisimman päätöksen hautojen haltuunotosta ja raivauks34508- 39445
- 57435
- 70423
Useita poliisiautoja kunnantalolla
Maijojen kyydissä tuttuja naamoja ja nyt kannetaan arkistolaatikoita autoihin. Nyt se on alkanut. Pidätykset.9419Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?
Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.25417sinulle....
Olen ymmärtänyt, ettei minua haluta enää takaisin. Mitään pahaa en koskaan halunnut sinulle. Ikävä että kuvittelit niin.74402- 53399
On kyllä tosi surullista
jos kaivattuni (nainen) luulee palstan tyhmien viestien olevan multa. 😔Ei ole mitään syytä, miksi kirjoittaisin sellais68397- 40397