Itsensä paljastelija iskee montakertaa kesässä. Mitä hän siitä itse saa kun paljastelee itseään naisten ja nuorten tyttöjen läheisyydessä?
Itsensä paljastelija
12
449
Vastaukset
- Anonyymi
Sairaat pervot saavat jotain tyydytystä tai huvia, esitellessään kaluaan, joka on naiselle varmasti ylen inhottava kokemus.
Tuntemalleni naiselle sattui 70-luvulla Töölössä
, jouluaattona joulupukki esittelemään varustustaan kadulla. - Anonyymi
Ei osaa naisena sanoa, jos vaikka miehet osaisi sanoa mikä siinä on se juju.
- Anonyymi
"Nyt tuli takkiin, sanoi itsensäpaljastelija."
- Anonyymi
Hukkaan valui, sanoi sudenraiskaaja.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hukkaan valui, sanoi sudenraiskaaja.
Multa tuli jo, sanoi puutarhurin vaimo.
- Anonyymi
Jännitystä ainakin jos sininapit tulee hakemaan.
- Anonyymi
Onko poliisilla haalareissaan siniset napit?
- Anonyymi
Aloittajan täytyy olla persu.
- Anonyymi
Ehdottomasti!
Jos se olisi demari, niin silloin puhuttaisiin sämpylän vilauttamisesta.
Palttoon alta paljastuisi halkaistu aamiaissämpylä.
- Anonyymi
Epäilen, että tämä paljastelija on näitä vanhempia demareita, tosin ei välttämättä, mutta läheltä liippaa kuitenkin?
- Anonyymi
Suvakki-dementikolta jäänyt liipotin ulos roikkumaan Wessa-reissulta.
- Anonyymi
taitavat olla nykyään harvinaisempia kuin meidän nuoruudessamme. muistan 1960-luvulla nähneeni useasti puistossa tai porttikongissa paljastelijoita, eikä niistä silloin lehdissä kirjoiteltu. olihan se inhottavaa, eikä siihen tottunut.
tämä nyt ei ole sama asia, mutta kerran aamulla istuessani bussissa matkalla töihin, osui silmiini bussin vierellä ajava auto jossa kuski tyydytti itseään ajaessaan. tiedä sitten oliko tahallista jotta naiset bussista näkee, vaiko ei ymmärtänyt että bussissa korkeammalla olevat näkevät. auton takapenkillä istui pieni lapsi, ei siinä isällä aamusella oikein säteillyt, saattoihan sen lapsikin nähdä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 14710823
- 525170
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452373- 292073
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131671Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,411492Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta291194Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351146Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92915TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317862