Tyhjäykännillä parkkiruudussa tulee kahtaa nestettä mustaa ja punasta. Toinen on jäykkää ja toinen juoksevaa. Voiko tällä vielä ajaa? Olen vielä töihin ja takaisin ajellut.
Avensiksestani alkoi pruuttaamaan jotain parkkipaikalle
6
131
Vastaukset
- Anonyymi
Musta neste on todennäköisesti moottoriöljyä ja punainen neste joko jäähdytysnestettä tai automaattivaihteiston öljyä. Vuodot on syytä tutkia tai tutkituttaa ennen kuin nesteet käyvät vähiin ja tulee isompia vaurioita. Vuodot voivat johtua yksinkertaisimmillaan jostain löysästä liitoksesta ja pahimmillaan hankalasti vaihdettavasta rikkoutuneesta tiivisteestä. Tutkimalla se selviää, mutta täältä kysymällä voidaan vain arvailla.
- Anonyymi
Japonnaise bleeding. Musta oli alunperin valkoista
- Anonyymi
Kansi korkannut, tunnettu tehdasvika.
- Anonyymi
Voi vielä ajaa 300000 km. No hätä.
- Anonyymi
Se vaatii pari uutta D4-D moottoria. Ne kestää max. 150tkm ja sitten kansi porsii.
- Anonyymi
Ihan vaan nostona ja vastavetona Toyotan omapojan kopioille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke592892- 1282081
- 921788
- 1641385
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731341- 631309
- 791242
- 691122
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂731059Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t331007