Kertokaa missä niin rakkaassa ja ahdasmielisessä Suomessa voi vappuna homostella ja lesboilla, siis saada alan seuraa! Kapakoissa haisee paha tupakan haju ja ulkona voi olla koleaa.
Vappuhomostelua ja lesboilua
Vinoviettiiset ry.
2495
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Kapakoissa haisee paha tupakan haju ja ulkona voi tulla turpaan... Nähdään vappuna!
ei suomi kyllä minun mielestä ahdas mielinen ole nyt kun seurustelen muslimin kanssa (ei kommentteja tähän kiitos) aika rumasti tuo yksi sano.. turha tommosia ainakaan kauhistua. outoa olisi jos ei homoja tai lesboja vappuriehassa löytyisi. heitä kun on ollut iät ja ajat on jopa eläimissä rohkeasti mukaan vaan toivottavasti joku osaa sinuakin neuvoa. seuranhaku saitit yks mahis mutta ei kyllä auta edes syrjä seudulla asuvaa heteroa(kokeilin kauan sitten)
jos meillä lesbot ja homot on myönnetty jo laissa oleviksi kansan jäseniksi niin pitää se hyväksyä pitkin hampain ja ilman. ainiin seksin harrastamminen niin homoilta kuin lespoilta ja heteroilta onnistuu parhaiten metsässä tai puskassa siis jos ulko tiloja tarkoitat.