Autogrilli

Anonyymi

Tässä on tämän autogrillin näkemys hampurilaisesta ananaksella. Olen minä monen näköistä grilliruokaa nähnyt ja syönyt. Mutta en tämmöistä. Kysyi vielä että mitä mausteita laitetaan? Vastasin että kaikki tietenkin.Tästä on pari haukkua otettu. Tuohon "mausteisiin" ei voi ottaa kantaa kun niitä ei oikein ollut. Noh. Ketsuppi oli. Ananas lähti mikron kautta väliin. Pihvi bulk j liha pihvi. Tuli melkein itku ja nauru samaan aikaan. Laitoin kuvaa parille kaverillekin. Sanoivat ettei laittaisi moista annosta edes koiralle. Kyllä antaa tienvarressa oleva mainoskuva hiukka erilaisen kuvan... En suosittele kenellekään. Kartan kuin ruttoa. En käy enää ikinä täällä. Suosittelen kaikkia kavereitani käymään jossain ihan muualla syömässä kuin täällä. Ja että miten ilkeää tarjota tämmöistä maksaville asiakkaille. Voi huh huh.

1

1682

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miksi täällä nillität? Antaisit palautteesi suoraan Autogrillille, etkä täällä itkisi! Voisi olla fiksumpaa ja tehokkaampaa. Henkilökohtaiset makumieltymykset kannattaa kertoa annosta tilatessa niin ei tule pettymyksiä, mausteissakaan!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      59
      4044
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      93
      2408
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      45
      2062
    4. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      22
      1793
    5. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      26
      1601
    6. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      28
      1536
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      15
      1212
    8. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      31
      1148
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      110
      1125
    10. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

      Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
      Perussuomalaiset
      79
      1062
    Aihe