Miten niitä hymiöitä varastetaan

toiselta siin meses?
61851
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

klikkaat hiiren oikeella napilla sitä hymiötä. sit heti perään vasemmalla ni aukee valikko josta valitset että "Lisää" näin ollen se hymiö tallentuu sun koneelles:)

Äänestä
  • siis toiste päin, eka vasemmalla hiiren napilla klikkaat ja sit oikeella:D

    Äänestä

  • turo kirjoitti:

    siis toiste päin, eka vasemmalla hiiren napilla klikkaat ja sit oikeella:D

    pääsee tää akka häikäisemään taidoillaan... heh.

    Äänestä

  • turo kirjoitti:

    siis toiste päin, eka vasemmalla hiiren napilla klikkaat ja sit oikeella:D

    mulla tulee vaan teksti kopioi, eikä onnistu kaappaus ja mulla on se mese7 Missähän mahtaa olla vika?

    Äänestä

uusin mese elikkä 7.0 et toimii tai 7.0beta:)

Äänestä
  • mulla on 7,0 mutta en silti pysty ottaan niitä ;( ja muuten tietääkö kukaan mitään sivustoja missä on liikkuvia hymiöitä??

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


*täh* kirjoitti:

toiselta siin meses?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu