haluaisko..

joku alkaa meseilemään mun kanssa. oon vaikeasti masentunut tyttö. [email protected]
4446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ehkä..olen itse 25v täyttävä tyttönen.vastaile

Äänestä
  • 17 vuotias. kun sairastelen kotonani, olisi ihan kiva yrittää jutella edes mesen kautta jollekin..

    Äänestä

  • minzukka kirjoitti:

    17 vuotias. kun sairastelen kotonani, olisi ihan kiva yrittää jutella edes mesen kautta jollekin..

    löydät samanikäistä seuraa, joilla on enemmän samantyyppisiä elämäntilanteita/kokemuksia.olen jo "vanha naikkonen".
    * onnea matkaan * bless you*

    Äänestä

minä voisin ryhtyä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minzukka kirjoitti:

joku alkaa meseilemään mun kanssa. oon vaikeasti masentunut tyttö. [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu