Miksi miksi miksi miksi miksi---kysymys johon emme koskaan saa vastausta---osanotto ja jaksamisia kaikille kolmen omaisille ,kavereille ja vierelläkulkijoille .
Aikuisten oikeesti
8
2435
Vastaukset
- Anonyymi
Oli viimeiset stuntit.
- Anonyymi
Miksikö? Mielihyvän kokeminen voittaa maalaisjärjenkin. Ihmisellähän kaiken aikaa - vuosikymmenien saatossa on kohonnut mielihyvän kokemisen tarve. Tätä tunnettahan oikein ruokkimalla ruokitaan.
Markku Lievonen - Anonyymi
Miksi? Siksi, että jälkeenjääneet leikkivät bombereita yleisillä teillä.
- Anonyymi
Kuka tässä nyt sitten ajoi kenenkäkin päälle/eteen, mopopoika vai Hayabusa, kukaan ei ilmeisesti tiedä, mutta haikutaan varmuudeksi kaikki 2 pyöräisellä ajavat.
- Anonyymi
Ei tainnutkaan olla mopopoikaa edes paikalla...
- Anonyymi
No miksiköhän ennen kuollut likenteessä moninkertaisesti vaikka liikennettä ollut paljon vähemmän. Samat vouhottaa nyt mitkä itse tuurilla selvinneet hengissä.
- Anonyymi
Ovatko kaikki täällä "vouhottavia" entisiä keulikoita tai renkaan vinguttajia mukamas. Tuskin ja tiedät sen itsekin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ovatko kaikki täällä "vouhottavia" entisiä keulikoita tai renkaan vinguttajia mukamas. Tuskin ja tiedät sen itsekin.
Ei tarvitsekaan olla, mutta nykynuoriso ei ole pahempaa, päinvastoin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1574940Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813596SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt322589SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402253Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä962129Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?282046Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632033Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja872003Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet201495Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1051390