Päihdepolin hoitaja hilluu päihtyneenä ,onko hoidolla enää mitään uskottavuutta.
Päihpoli/pieksämäki
27
2140
Vastaukset
- Anonyymi
On sillä..Ammattitauti..
- Anonyymi
Kun sa maistuu potilaisiin niin on helpopmpi hei tä ymõärtää **hik**
- Anonyymi
Voi kamalaa. Oisitko voinut uskoa että päihdepolinkin työntekijät on ihmisiä joilla on OMA vapaa-aika. Kammottavaa.
- Anonyymi
Totta kai heillä on oma vapaa-aika, se kuluu baarissa!
- Anonyymi
Niin ne kävi ennen Pieksämäen papitkin baareissa kaljoilla tutustumassa laumasta eksyneisiin lampaisiin
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin ne kävi ennen Pieksämäen papitkin baareissa kaljoilla tutustumassa laumasta eksyneisiin lampaisiin
No niinpä. Jopa helluntai ja vapaasrk.
- Anonyymi
Kamala itku jos joku vähän onnsuttinut alkoholipitoisuus juomaa, Juohan ne ranskalaisetkin päivittäin lounaallakin viiniä ja menevät vielä töihin. Suomi on kyllä ahdasmielinen maa.
- Anonyymi
Saksassa juodaan IV olutta työpaikka ruokaloissa ruokatunnilla.
Pieksämäen laskumäen ala ratapihalle ei Mallasjuoman edustusliike Larvonto saanut viedä pullea pullo pilsneria. Joku junamies oli samminut työvuorossa alaratapihalla koppiin. Selvisi siitä kun kertoi juoneensa kylmäkaappiin tuotua pisneriä työvuoron aikana.
- Anonyymi
Hyvinhän Teillä mennee. Verrokkina Warkaus.Mulle määrättiin hoitoa Kuopioon ja sitten johonki lestadiolaisyhteisöön Joensuussa.Nykäsin Kuopiossa ruokaa 7vrk , se oli huippumesta mut se toinen ei .Warkaudessa ei oo kännissä vaa lisäksi homoseksuaali ,se on muotia nyt , ei tajunnu etten ole varsinaisesti muotialanihmisiä .
- Anonyymi
Voisitko hieman selventää!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voisitko hieman selventää!
Hik en.
- Anonyymi
Kerrotaan kaupungin päihdetyötä tekevästä työntekijästä, että mies on niin rasittava, että raitistuneetkin ovat alkaneet ryyppäämään oltuaan hänen kanssaan juttusilla.
- Anonyymi
Rikollisia ne polliisitki on, puhumattakaan lääkäreitten elämäntavoista!
- Anonyymi
Poliisit on kyltymättömiä naisten suhteen.
- Anonyymi
Entäs sinun elämäntavat?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Entäs sinun elämäntavat?
En ookkaa mikää lääkäri.
Viina on viisasten juomaa ja sillä huuhotaan pöpötelimiatöastä
- Anonyymi
Niin totta mitä harhaisempi valehtelija sitä varmemmin pääsee etenemään terveydenhuollon hankkeissa "asiantuntijana"
- Anonyymi
? Kuka
- Anonyymi
Just sinä kuka kyselet,RAITISTU hyvä ihminen.
- Anonyymi
Yritin treffailla päihdealan työntekijää. Siitä ei tullut mitään, kun ainoa paikka missä hän halusi käydä oli baari. Tai jossain litkimässä viiniä.
- Anonyymi
höpö höpö.T.LAITINEN
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
höpö höpö.T.LAITINEN
Uiminen ja oluen otto.siinä elämisen motto.
- Anonyymi
https://www.iltalehti.fi/suhteet/a/70d095be-2d44-4df0-a77b-1eec1a670328 perheterapeuteillakin on perhehelvettiä.
- Anonyymi
Kokemusasiantuntija on paras asiantuntija!
- Anonyymi
kuka palo ratista savontiellä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
kuka palo ratista savontiellä.
Entinen palomies.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Entinen palomies.
Joku laitinen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2004403
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!452051- 631723
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1331373Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3581347Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss93969SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä26933Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10899Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170828Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186706