Onkohan poliisi saanut jo kelmin kiinni? Kuinka ohiammutut voi?
Vastaukset 10
- Anonyymi
Suunnittelevat kostoa varmaan, muutenhan ei pahanteko jatku !
- Anonyymi
Urpilanderin Dinoko se siellä veispuukissa jeesustelee että eikö oo parempi polttaa kumia turvallisesti valvotuissa olosuhteissa kuin yleisellä tiellä? Taitaa puhua kokemuksen syvällä rintaäänellä mitä voi tapahtua kun yleisellä tiellä rälläilee.
- Anonyymi
Katoin samaa ja ei voi muutakun nauraa!!
- Anonyymi
On saattanut olla arvokas lasti kyydissä aikoinaan rälläillessä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
On saattanut olla arvokas lasti kyydissä aikoinaan rälläillessä.
Ihmeesti vaan ol tykkääjiä sillekin
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ihmeesti vaan ol tykkääjiä sillekin
Seuraavaksi se varmaan kirjoittaa että turvallisinta on harjoitella ampumista ampumaradalla, eikä esim. ihmisiä päin grillin pihassa. Ja porukaa tykkää.
- Anonyymi
Onko niin, että ? poliisi ei uskalla edes kiinni ottaa oikea/ta ampujia ??
- Anonyymi
Kyllä on, poliisit pelkäävät niin että saivat puhuttua tekijän sovitteluun ettei tarvi käräjille mennä.
- Anonyymi
Just aivan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1132341Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???301157- 106953
- 71942
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha611912- 48855
- 85790
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76680- 70666
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31666