Tai ainakin tallin nopeammaksi kuskiksi???
Tänä vuonna tuskin ehtii mukaan mestaruustaistoon,
mutta varmasti alkaa vauhtia löytymään yhä enemmän mitä pidemmälle kausi etenee ja varmasti voittoja voidaan tältäkin kaudelta odottaa.
Kyllä Häkkiseltä vauhtia löytyy. Häntä pidettiin jopa nopeampana kuljettajana kuin Schumacheria ennen
F1 :n tuloa.
Häkkinen vähintään ensi vuonna DTM-mestariksi
F1-info
1
288
Vastaukset
- Eino-Kalevi
"Häntä pidettiin jopa nopeampana kuljettajana kuin Schumacheria ennen F1:n tuloa."
Miten niin pidettiin? Kyllähän nyt Jokainen Suomalainen tietää, että Häkä on _aina_ ollut Schumia nopeampi ja muutenkin paljon kovempi jätkä. Kaikki Schumin menestys johtuu Ferrarin keplottelusta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.693254Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91881Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241269- 1291058
- 991002
- 60954
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67936Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6885- 84879
- 34810