Mikä on kun mieheni ei halua panna kanssani? Ehdottaa vain suuseksiä ja käsillä ja jos kieltäydyn ettamasta tai vastaavaa sanon jotain siitä. Sitten unohdetaan koko seksi/siihen liittyvä. Näin on päivästä toiseen. Pettää se ei pysty mitenkään, se on päivät töissä. Illat kotona. Yöt sängyssä.
Mikä on kun..
Crissse
2715
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Meillä ei vaimo ainakaan jaksa innostua seksiin niin että itsekin nauttisi siitä kuin kaksi-kolme kertaa kuussa.
Silloinkin se on helvetinmoisen viettelyn ja hellittelyn takana...
Minä ainakaan en lahnapanosta nauti niin paljoa, että viitsisin olla koko ajan viettelemässä, eikä masturbointi ole pidemmän päälle hauskaa.
Vaimo taas ei tee minkäänlaista aloitetta seksiin, joten olen tullut siihen tulokseen, ettei häntä yksinkertaisesti kiinnosta. Suu- tai käsityydytys on ainoa missä vaimo osallistuu
aktiivisesti...
... että,miehesi pettää työaikana tai työpaikalla,
niin oma ex-mieheni teki...